Ekonomi

Denemeyen kaldı mı

 

 

Yaklaşık 3 ay önce Atakan Çolak tarafından Karasu’da başlatılan Alo Getir projesi harikalar yaratmaya devam ediyor. Özellikle pandemi sürecinde insanlara adeta ilaç olan Alo Getir firması, market, kasap, balık, şarküteri gibi ihtiyaçları çok cüzi bir miktarda insanların ayağına getirerek sınırsız hizmet sunuyor.

 

TEK TUŞLA KAPINIZDA

Atakan Çolak tarafından yaklaşık 3 ay önce Karasu’da başlatılan Alo Getir projesi, Karasu halkının ve esnafların yüzünü güldürüyor. Özellikle elleri öpülesi yaşlı kesimlere, ev hanımlarına, annelere hizmet veren Alo Getir, saat sınırlaması olmadan Karasu halkına sınırsız hizmet veriyor. Tek tuşla saniyelerin içinde tüm ihtiyaçlarınızı kapınıza getiren Alo Getir, hem insanların sağlığını riske atmama hem de zaman kazandırma açısından büyük kolaylık sağlıyor. Başarısı Karasu halkının takdirini kazanan Alo Getir firması, yüzlerce kişiye güler yüzlü personelleri ile hizmet vermeye devam ediyor.

MARKET TERCİHİ SİZİN

Her açıdan avantajı yüksek olan Alo Getir hizmetinden tüm halkımız 0539 368 69 72 numaralı telefondan faydalanabilir, istediğiniz ürünleri tercih ettiğiniz marketten evinizde çay içerken temin edip kapınıza kadar getirtebilirsiniz. Karasu halkının yoğun ilgisini çekmekte olan, en iyi en taze ürünleri olabildiğince az maliyete kapınıza getirttirmek için sizlerde Alo Getir tercihini kullanabilirsiniz. Dakikalar, hatta saniyeler sizin için çok önemli olabilir. Bu yüzden Alo Getir ile ihtiyaçlarınızı kapınıza getirerek zaman kazanın, kazandığınız zamanı mutluluğunuza ayırın.

KARASU’DAN YOĞUN İLGİ

Alışveriş dönüşü her adımda o torbalar daha da ağırlaşır biliyor. Bu yüzden ihtiyaçlarınızı biz getiriyoruz” ifadelerini kullanan Alo Getir firması sahibi Atakan Çolak, “Artık Alo Getir ile değerli Karasu halkımızın alışverişe zaman ayırmasına gerek kalmadı. Bize göstermiş olduğunuz ilgi ve teveccühlerinize sonsuz teşekkür eder, sizden aldığımız güçle işimizde emin adımlarla ilerliyoruz. Tüm Karasuluların her türlü ihtiyacını karşılamak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz” ifadelerini kullandı. Gülcan Elmalı