Siyaset

Demirtürk’ün misafiri bol

Demirtürk’ün misafiri bol

Karasu Aziziye Mahallesi Muhtar Adayı Yusuf Demirtürk seçim çalışmalarına devam ediyor. Zaman buldukça seçmen ziyaretinde bulunan Demirtürk, diğer yandan da konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

İstişare ediyoruz

Karasu Aziziye Mahallesi Muhtar Adayı Yusuf Demirtürk seçim çalışmalarına devam ediyor. Her fırsatta mahalledeki seçmenleri ziyaret eden Demirtürk, gün içinde de yakın çevresi ile istişare etmeye gayret gösteriyor. Karasu’nun en kalabalık mahallelerinden birine talip olduklarını söyleyen Demirtürk, “Mahallemizin hak ettiği hizmeti alması için kollarımızı sıvadık. Bunun için elbette istişareye ihtiyacımız olacak. İstişare ile aşılmayacak sorun yoktur” dedi.

Merkezden devam

Göreve geldiklerinde Aziziye Mahallesi’nin muhtarlık binasını daha modern bir yapıya kavuşturacaklarını ancak alışılmış yerini değiştirmeyeceklerini de dile getiren Demirtürk, “Muhtarlığı, vatandaşımızın daha iyi hizmet alacağı modern bir yapıya dönüştüreceğiz. Ancak yerinde bir değişiklik yapmayacağız. Vatandaşımız alıştığı şekilde hizmet almaya devam edecek. Bizim amacımız vatandaşın hak ettiği hizmeti hak ettiği şekilde almasını sağlamak olacak” diye konuştu.

Mahalle kültürü

Aziziye Mahallesi’nin Karasu’nun en köklü mahallelerinden biri olduğunu da sözlerine ekleyen Demirtürk, “Mahallemizde bir yerleşik kültür var. Buradaki insanlar şehrin merkezinde yaşamış olmasına rağmen özlerinden uzaklaşmamış durumda. Bize düşen bu mahalle kültürünü sürdürmek ve birlikteliğe katkıda bulunmak. Bunun için özel bir çabamız olacak. Aziziyelilik kültürünü koruyup yaygınlaştırmak için elimizden geleni yapacağız” ifadelerini kullandı.