Siyaset

Demir sahayı boş bırakmıyor

Demir sahayı boş bırakmıyor

Ak Parti Kocaali Belediye Başkan Aday Adayı Ersan Demir sahadaki çalışmalarına devam ediyor. Kestanepınarı ve Kirazlı ziyaretlerinde bulunan Demir gördüğü ilgiden memnun kaldı Ersan Demir, Filistin’e destek yürüyüşüne de katıldı.

Mahalle gezileri

Aday adaylık sürecinde sahayı boş bırakmayacaklarını ve bu süreç boyunca da seçmenlerin sorunları ile ilgilenmeyi sürdüreceklerini söyleyen Ak Parti Kocaali Belediye Başkan Aday Adayı Ersan Demir, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da istişarelerinin süreceğini söyledi. Kestanepınarı ve Kirazlı’da ziyaretlerde bulunan Demir, vatandaşın gösterdiği ilgiden de memnun olduklarını söyledi. İlçe Başkanlığı döneminde tüm mahalleleri defalarca gezdiklerini dile getiren Demir, seçim süreci öncesinde de ziyaretlerini sürdüreceklerini söyledi.

Hep sahadaydık

Ak Parti’nin girdiği her seçimden zaferle çıkmasının vatandaş ile iyi iletişim kurulmasından kaynaklandığını söyleyen Aday Adayı Ersan Demir, vatandaşın seçimden seçime gördüğü isimler ile sürekli yanında bulduğu isimleri iyi bildiğini, sandıkta oy kullanırken de bu kriteri baz aldığını söyledi. Kocaali’nin her mahallesindeki seçmenleri büyük ölçüde tanıdığını söyleyen Ersan Demir, “Vatandaşlarımız bizi gördüğünde seçimden seçime oy istemeye gelen siyasetçiyi değil, iyi gününde kötü gününde yanında olduğunu bildiği dostunu karşılıyor. Ak Parti’nin girdiği her seçimden zaferle çıkmasının asıl sırrı da bu samimiyet” dedi.

İstişare ediyoruz

Aday adaylık sürecinde adaymışçasına çalışmalarını sürdüreceklerini ve sahayı boş bırakmayacaklarını da sözlerine ekleyen Ersan Demir, “Bizim hayatımızın büyük bir kısmı siyasetin içinde geçti. Siyaset öncelikle samimiyet gerektirir. Elbette bizim şimdiye kadar tespit ettiğimiz sorunlar ve geliştirdiğimiz projeler var. Bunlarla ilgili ve bunların dışındaki talep ve beklentilerle ilgili istişarelerde bulunuyoruz. Vatandaşımızın öncelikli ihtiyaçlarını not alıyoruz ve buna yönelik çalışmalar için imkan arıyoruz. Bizim siyaset kültürümüzün temelinde istişare var” diye konuştu.

Katliam yapılıyor

Kocaali’deki ziyaretlerinin yanı sıra Cuma günü Sakarya İl Merkezi’nde düzenlenen Filistin’e destek yürüyüşüne de katılan Ersan Demir, “Sakarya’dan başlatılan bu yürüyüşün tüm dünyaya yayılması ve mazlum Filistin Halkının İsrail zulmünden kurtarılmasını ümit ediyoruz. Tüm dünyanın gözü önünde yaşanan katliama, soy kırıma ‘dur’ denmesi için sesimizi yükseltiyoruz. Mazlum çocukların, hasta, kadın ve yaşlıların katledilmesine herkesin elindeki imkanlar doğrultusunda tepki vermesi gerekiyor. Biz bu yürüyüşün bir başlangıç olacağını ve dünyadaki sessizlik utancına da son vereceğini ümit ediyoruz” ifadelerini kullandı.