Siyaset

Demir karış karış geziyor

Demir karış karış geziyor

Geçtiğimiz haftayı alan çalışmasına ayıran Kocaali Belediye Başkan Aday Adayı Ersan Demir, mahalle gezilerinin yanı sıra Kocaali dışında bulunan işadamları ile de bir araya geldi. Temayülde de yüksek teveccüh gördüğüne inanan Demir, seçim süreci boyunca sahada olacağını da söyledi.

Mahalleleri gezdi

Geçtiğimiz haftayı oldukça yoğun geçiren Ak Parti Kocaali Belediye Başkan Aday Adayı Ersan Demir vatandaşlarla sohbet etti ve 31 Mart Yerel Seçimleri için destek istedi. Siyasette eskiden beri var olmanın avantajını sahada çok daha net hissettiğini söyleyen Demir, “Biz vatandaşlarımızla tanışmıyoruz. Görevde olduğumuz süre içinde yaptığımız rutin ziyaretleri biraz daha sıklaştırdık hepsi bu. Pek çok seçmenimizi ismi ile tanıyor ve yaşadıkları ile ilgili hasbihal ediyoruz” dedi.

İl dışı ziyaretleri

Kocaali dışında bulunan işadamlarına da ziyaretlerde bulunmayı ihmal etmediklerini dile getiren Ersan Demir, “Kocaali’nin öz evlatlarını hiçbir zaman yalnız bırakmadık. Onlar da ilçelerini hiç unutmadılar. Seçim sürecinde de ilçe dışında faaliyette bulunan arkadaşlarımızı ziyaret edip istişarede bulunuyoruz. Seçim sonrasında da bu arkadaşlarımızın kendi doğup büyüdükleri ilçeye yatırım yapmaya davet edeceğiz. Kocaali’nin geleceğini hep birlikte şekillendireceğiz” ifadelerini kullandı.

Tercih edildik

Pazar günü gerçekleştirilen temayül yoklamasında da teşkilat mensuplarının kendisinin lehine oy kullandığından şüphesi olmadığını da dile getiren Demir, “Biz teşkilatın içinden gelmiş, yıllarca da yöneticilik yapmış bir kişiyiz. Temayül yoklamasında önde çıkmamız zaten beklenen bir durum olur. Temayüle katılan ve samimi duyguları ile tercihlerini belirten tüm teşkilat mensuplarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Amacımız yük almak

Teşkilatta görev aldığı süreçte de aday adayı olduğu günden bu yana da Ak Parti’nin başarısı için ter döktüklerini de sözlerine ekleyen Ersan Demir, Bizim gayemiz, dün olduğu gibi bugün de Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın savunduğu davanın Kocaali’de en yüksek oy oranına ulaşması. Liderimizin üstüne yük olan değil, onun sırtından yük alan bir anlayışla gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.