Spor

Darıçayırı maçı bitmedi

Darıçayırı maçı bitmedi

Erenler Sentetik Saha’da oynanan 32 Evlerspor-Darıçayırıspor müsabakası tamamlanamadı. Karşılaşma 1-3 sona ermek üzereyken hakem ile rakip oyuncular arasında arbede yaşandı ve müsabaka yarım kaldı.

Favoriydik

Pazar günü Erenler Sentetik Saha’da oynanan müsabakada 32 Evlerspor ile Darıçayırıspor karşı karşıya geldi. A Gurubu müsabakasında Darıçayırıspor favori görülüyordu. Beklendiği gibi maça baskın başlayan Kuzey Temsilcisi, rakibi üstünde baskıyı erken kurdu. 20. Dakikada Burak Manav deplasmanda mavi-beyazlıları 0-1 öne geçirdi. 35. dakikada, Darıçayırı defansının bir anlık anlaşmazlığından istifade eden Evrenspor skoru eşitlemeyi başardı. Karşıılaşmanın ilk yarısının bu skorla bitmesine müsaade etmeyen Furkan Babahasan, mavi-beyazlıları 1-2 öne geçirdi.

Hükmen

İlk yarıda elde ettiği skor avantajını kullanmak isteyen Darıçayısıspor, ikinci yarıda ayağa oynamayı ve oyun kontrolünü elde tutmayı amaçladı. İkinci devreye kontrollü başlayan mavi-beyazlı ekip rakibe boş alan bırakmadı. Dakikalar 80’i gösterdiğinde Ömer Faruk Tiryaki sahneye çıktı ve skoru 1-3’e getirdi. Oyun hakimiyetini iyice eline geçiren Kuzey Temsilcisi rakibi “bitse de gitsek” moduna düşürdü. 90+4’de ise ortalık bir anda karıştı ve ev sahibi ekibin oyuncusu hakeme saldıra da bulundu. Tatil edilen maçın 0-3 Darıçayırı lehine tescillenmesi bekleniyor.