GündemKarasuKocaaliSpor

Darıçayırı işi sıkı tutuyor

Darıçayırı işi sıkı tutuyor

  1. Amatör Küme’de mücadele eden Darıçayırıspor’da kongre heyecanı yaşanıyor. Tek liste ile gidilmesi planlanan kongrede başkan değişikliği olacak. Erkan Karabulut’un görevi Volkan Cansız’a devretmesi planlanıyor.

 

Uyumlu değişim

  1. Amatör Küme’de mücadele eden Darıçayırıspor kongreye gidiyor. Önümüzdeki ay içinde yapılması planlanan kongrede başkan değişikliği gündeme geldi. İşlerinin yoğunluğu dolayısıyla takıma yeterince faydalı olamayacağını ifade eden Mevcut Başkan Erkan Karabulut yerini Volkan Cansız’a bırakmayı planlıyor. Geçtiğimiz hafta içinde bir araya gelen Darıçayırıspor Üyeleri birlik beraberlik içinde yeni döneme hazırlanacaklarına ilişkin açıklamada bulundu.

Başarılı olacağız

Mevcut Başkan Erkan Karabulut’un da yeni yönetimde yer alacağını ifade eden Volkan Cansız, “Bizde kimsenin makam mevki beklentisi veya egosu olmaz. Darıçayırıspor’un ve gençlerimizin başarılı olması adına herkes elini taşın altına koyacaktır. Erkan Karabulut da bizim kuracağımız yönetimde başkan yardımcısı olarak görev yapacaktır. Bizim ayrımız gayrımız olamaz. Kongre sonrasında oluşacak yönetimimiz de var gücü ile Darıçayırıspor’un başarısı için ter dökecektir” dedi.

Planlama yapacağız

Darıçayırıspor’un hak ettiği ligde olmadığını da sözlerine ekleyen Volkan Cansız, “Ekibimizle birlikte kongreden hemen sonra takımı oluşturmaya başlayacağız. Kısa süre sonunda da iddialı bir şekilde 2. Amatör Küme’deki maçlarımıza başlayacağız. Rakiplerimiz kim olursa olsun önümüzdeki sezon 1. Amatör Küme’de mücadele etmek için elimizden geleni yapacağız. Aldığımız kararların şimdiden Darıçayırıspor’a ve Darıçayırı halkına hayırlı olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Bir araya gelen Darıçayırlılar, birlik mesajı verdi.