Spor

Darıçayırı farklı yenildi (5-1)

Darıçayırı farklı yenildi (5-1)

2.Amatör Küme’de elde ettiği şampiyonluğun ardından 1. Amatör Küme’de de başarılı sonuçlar alan Darıçayırıspor, Pazarköy Eğitimspor karşısında tutunamadı. Akyazı’daki maçı ev sahibi ekip 5-1 kazandı.

Deplasmanda yenildik

1.Amatör Küme A Grubu’nda mücadele eden Darıçayırıspor hafta sonu Pazarköy Eğitimspor’a konuk oldu. Maçın başından itibaren oyunu kendi sahasında kabullenen ve kontrataklarla rakip kaleyi yoklamaya çalışan Darıçayırıspor, müsabakanın 33. Dakikasında kalesinde ilk golü gördü. Bu dakikadan sonra da oyun disiplininden kopmayan mavi-beyazlı ekip maçın ilk yarısında farkın açılmasına müsaade etmedi.

İkinci yarı dağıldık

Karşılaşmanın ikinci yarısına tutuk başlayan Kuzey temsilcisi ardı ardına iki golü kalesinde gördü ve skor bir anda 3-0’a geldi. Gollerin şokunu üstünden atmaya çalışan Darıçayırıspor Ercan ile skoru 3-1’e taşımayı başarsa da etkili bir oyun ortaya koyamadı. Zaman zaman sertlik yaşanan müsabakada iki gol daha bulan ev sahibi Pazarköy Eğitimspor sahadan 5-1 galibiyetle ayrıldı. Darıçayırıspor bu şekilde ligdeki ikinci mağlubiyetini almış oldu.