Gündem

Cilvesine nazına

Yaklaşık üç yıldır profesyonel olarak müzik dünyasında yerini alan Karasulu Sanatçı Serkan Baş, dördüncü klipi için kamera karşısına geçti. Haziran ayında çalışmalarının tamamlanacağını belirten Baş, “Bomba gibi bir yaz şarkısıyla geliyorum. Cilvesine nazına çok yakında ekranlarda olacak” diye konuştu.

 

ÇEKİMLER KARASU’DA

Aslen Trabzonlu olan ve Karasu’da doğup büyüyen Karadeniz’in sevilen sesi Serkan Baş, dördüncü klip çalışmalarına başladı. Şarkının sözlerinin Emre Berber’e ait olan ve müzik ve yönetmenliğini Mehmet Yavuz’un üstlendiği Cilvesine nazına şarkısının klip çalışmaları Denizköy, Adatepe ve Darıçayırı mahallelerinde çekilecek. Yaklaşık üç yıldır profesyonel olarak müzik dünyasında yer alan Serkan Baş, “Daha önce çektiğimiz üç klipimizde beğenileri toplamıştı. Çok fazla arayı açmadan yeni çalışmalarımıza start verdik” dedi.

 

TEŞEKKÜR ETTİ

Haziran ayında klipinin yayında olacağını da sözlerine ekleyen Karasulu başarılı Sanatçı Serkan Baş, “Beni bugünlere getiren eş, dost, akraba herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İyi ki varlar. Desteklerini benden hiçbir zaman esirgemediler” ifadelerini kullandı. Serkan Baş, “Cinan Müzik etiketiyle yayında olacak olan şarkımız yaza damga gibi düşecek. Herkesin dinlerken keyif alacağını düşünüyorum” şeklinde konuştu.