Karasu

CHP’den ilçe turu

CHP’den ilçe turu

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Oğuzhan Curoğlu, Parti Meclisi Üyesi Ecevit Keleş ve Karasu İlçe Örgütü Karasu’da bir dizi ziyarette bulundu. Muhtarlar Derneği’ni ziyaret eden CHP’liler, Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Esnaf Kefaret Kredi Kooperatifi ve Şoförler Odası’nı ziyaret etti.

Gündem doğalgaz

Karasu ziyaretine Karasu Muhtarlar Derneği’nden başlayan CHP’liler burada mahallelerdeki sorunlar hakkında bilgi aldı. Muhtarların genel olarak doğalgaz ve bozuk yollar konusunda dert yanmasının ardından söz alan Parti Meclisi Üyesi Ecevit Keleş, kırsal mahallelerin sorunları ile yakından ilgilendiklerini, doğalgaz ve yol sorununun aciliyet ve adalet gözetilerek çözülmesi gerektiğini söyledi.

STK ziyareti

Muhtarlar Derneği ziyaretinin ardından Karasu Esnaf Kefaret Kredi Kooperatifi ve Karasu Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nı ziyaret eden CHP’liler, burada da esnafın sorunları ve beklentileri hakkında görüş alışverişinde bulundu. Cumhuriyet Halk Partisi heyeti son olarak Karasu Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nı ziyaret ederek, şoför esnafının talep, sorun ve beklentileri hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Karasu Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası ziyaret edildi.

Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nı ziyaret edildi.