Karasu

CHP’den iki etkinlik

CHP’den iki etkinlik

Göreve geldikten sonra partinin dinamik yönünü ortaya koymaya çalışan CHP Karasu İlçe Başkanı Uğur Büyük, geçtiğimiz hafta sonu teşkilat üyeleri ile piknik organize etti. CHP’liler pazartesi günü de Karasu Atatürk Bulvarı’nda kan bağışında bulundu.

Küçük Boğaz’da

Karasu Küçük Boğaz’da hafta sonu düzenlenen piknikte bir araya gelen CHP’liler, hem kaynaştı hem de ülke gündemine ilişkin değerlendirmede bulundu. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla düzenlenen programın ardından gidilen “Cumhuriyet Pikniği” etkinliğinden sonra bir açıklama yapan Karasu İlçe Başkanı Uğur Büyük, bu tip organizasyonların örgüt içi iletişim kuvvetlendirdiğini söyledi. Büyük, pikniğe katılan tüm üyelere de teşekkür etti.

Kan sürekli ihtiyaç

CHP’liler pazartesi günü de Karasu Atatürk Bulvarı’nda kan bağışında bulundu. Pazartesi günleri kan bağışı kabul eden Kızılay ekibinin yanına giden CHP’liler farkındalık oluşturmak adına bağışta bulundu. Kanın sürekli ihtiyaç olduğunu ifade eden Uğur Büyük’ü Kızılay Karasu Başkanı Adem Ekşi karşıladı. Ekşi, Uğur ve ekibinin göstermiş oldukları duyarlılığın önemli olduğunu, bağışların sürekli hale gelmesi gerektiğini söyledi.