Siyaset

CHP’de ilk toplantı

CHP’de ilk toplantı

Cumhuriyet Halk Partisi Karasu İlçe Başkanlığı’nda yapılan devir teslim töreninin ardından CHP Karasu İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Püskül Tatlı ve yönetimi ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Kaynaşma buluşması

29 Kasım Çarşamba Günü CHP Karasu İlçe Örgütü’nde gerçekleşen Kadın Kolları devir teslim töreninin ardından göreve başlayan İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Püskül Tatlı ve yönetimi 12 Aralık Salı günü ilk toplatışını gerçekleştirdi. Tatlı’nın başkanlığında ilçe binasında toplanan kadın kolları yönetim kurulu üyeleri toplantı sonrası, hazırladıkları ikramlar ve çay eşliğinde programa kaynaşma buluşması olarak devam etti. Programa ilçe yönetimindeki kadınlar da destek verdi.

Önümüzde seçim var

Toplantı sonrası açıklamada bulunan CHP Karasu İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Püskül Tatlı, “Bugün ilk toplantımızı yaptık. Karasu’ya, Cumhuriyet Halk Partisi’ne hayırlı olsun. Önümüzde önemli bir seçim var. Parti içinde programlarımızı tamamlayarak çalışmalarımıza yoğun bir şekilde devam edeceğiz. Bugün yaptığımız toplantıda yönetimimizde görev dağılımımızı da gerçekleştirdik. Tüm arkadaşlarımın heyecanı ve çalışma isteği yüzlerinden okunuyor. Herkese teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.