Manşet

CHP’de Büyük başvuru

Büyük başvuru yaptı

31 Mart Yerel Seçimlerine aylar kala Cumhuriyet Halk Partisi Karasu İlçe Örgütü’nde hareketlenmeler başladı. Perşembe günü Karasu İlçe Başkanlığı’nda yapılan toplantıda CHP Karasu İlçe Başkanı Uğur Büyük, Karasu Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı. CHP İlçe Başkanlığı görevine ise Semih Karakaş atandı.

Karakaş atandı

Cumhuriyet Halk Partisi Karasu İlçe Örgütü’nde 31 Mart Yerel Seçimlerine aylar kala hareketlenmeler başladı. Perşembe günü Karasu İlçe Başkanlığı’nda yapılan toplantıda CHP Karasu İlçe Başkanı Uğur Büyük, Karasu Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı. CHP İlçe Başkanlığı görevine ise Semih Karakaş atandı. Yoğun katılımın olduğu programda açıklamada bulunan Karakaş, “Uğur Büyük’e çıkmış olduğu yolda başarılar diliyorum. Önümüzde 3 aylık gibi bir süre var. Bu sürede seçimlere güzel bir şekilde çalışarak çıkacak olan adayımızla birlikte belediyeyi almak için çalışacağız” şeklinde konuştu.

Hareketli geçiyor

Başkan Karakaş’ın yaptığı açıklamanın ardından konuşma gerçekleştiren Karasu Belediye Başkan Aday Adayı Uğur Büyük, “Partimizde 2024 Yerel Seçimleri Takvimi başlamış bulunmakta. Bu kapsamda örgütümüz hareketli günler geçiriyor. Heyecanımız ve motivasyonumuz yüksek. Büyük kurultay süreci partimize yeni bir heyecan kattı ve geleceğe umutla bakmamızı sağladı. Yenilenen ve gençleşen kadrolarımızla yerel seçimlere doğru emin adımlarla ilerliyoruz. Genel Merkezimiz uygun görürse bu görevi ekibimle birlikte layıkıyla yerine getirebileceğime inancım tamdır” ifadelerini kullandı.