KarasuSiyaset

CHP iftarda buluştu

 

CHP Karasu Kadın Kolları yönetim kurulu üyeleri, yaptıkları haftalık toplantının ardından partide bir iftar programı organize etti. Programa İlçe Başkanı Aykut Süt, ilçe yönetim kurulu ve kadın kolları üyeleri, eski Başkan Nurhan Aydın ve geçtiğimiz dönem CHP Belediye Başkan adayı olan Op. Dr. Kerem Erksoy da katıldı.

 

İKİ YILIN ARDINDAN

CHP Karasu Kadın Kolları yönetim kurulu üyeleri parti binasında iftar programında bir araya geldi. Programa İlçe Başkanı Aykut Süt, ilçe yönetim kurulu ve kadın kolları üyeleri, eski Başkan Nurhan Aydın ve geçtiğimiz dönem CHP Belediye Başkan adayı olan Op. Dr. Kerem Erksoy da katıldı. CHP İlçe Başkanı Aykut Süt, partililer ile bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve iftar programı için emeği geçen herkese teşekkür etti. “İki yıl pandemi arasından sonra özlemini çektiğimiz birlik beraberlik toplantıları mutluluk verici” diyen Başkan Süt, parti binasındaki fiziki imkansızlık nedeniyle geniş çaplı bir iftar daveti gerçekleştirememekten duyduğu üzüntüyü de ifade etti.

 

MUTFAKLAR SIKINTILI

Başkan Aykut Süt, iftar yemeğinde birlik ve beraberliğin önemine de değindi. Süt, “Bu buluşmada çok da siyaset konuşmak istemiyorum. Şu kadarını söyleyeyim ki, seçim sathına girildi artık. İnsanların mutfakları çok sıkıntılı. Ülke, 20 yıllık iktidarın sonunda domatese müzede gezer gibi önünden bakıp geçer oldu. Eleştirdikleri her şeyi yaşadılar. Hastanelerde sıra var dediler şu an sıra bile alınamıyor. Bizim şu anda yapacağımız şey çalışmak. Her noktada olmak için gayretle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kadın kollarımız son aylarda başarılı işler sergiliyor. Güzel bir sinerji yakaladık. Bu toplantılar bundan sonrası için enerji aldığımız, isteklerimizi ilettiğimiz toplantılar. Hep birlikte çalışacağız ve başaracağız” dedi.

BİR ARADA MUTLUYUZ

CHP Karasu Kadın Kolları Başkanı Sultan Cengiz Doğu ise, pandemi nedeniyle iki yıldır iftar sofrasında bir araya gelmediklerini dile getirdi. Doğu, “Pandeminin sona ermesiyle çalışmalarımıza hız verip her hafta yönetim kurulu toplantılarımızı da aksatmadan yapıyoruz. Bu yoğunluğun arasında yol arkadaşlarımızla Ramazan sofrasında buluşup bir arada olmanın güzelliğini de yaşamak istedik. Katılan ve emek veren herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. Bol bol sohbet edilen keyifli bir iftar yemeğinin ardından CHP İlçe Yöneticisi Metin Ülker’in çay davetine giden partililer akşamı burada tamamladı.