KarasuSpor

Çetin’den derneğe ziyaret

 

Beşiktaş’ın unutulmaz ismi Karasulu Milli Futbolcu Recep Çetin, Karasu Kartalları Derneği’ni ziyaret etti. Çetin, “Doğup büyüdüğüm ilçede böylesi güzel bir derneğin olması beni çok mutlu etti” dedi. Çetin, ziyarette anı duvarına da imzasını attı.

 

İMZASINI ATTI

Karasu Kartalları Derneği, Beşiktaş’ın duayenlerini ağırlamaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Güzel Adam lakaplı Süreyya Soner’i ağırlayan Dernek Başkanı Volkan Yıldız ve yönetimi, bu haftada yine Beşiktaş’ın unutulmaz ismi Recep Çetin’i konuk etti. Milli Futbolcu Recep Çetin, “Doğup büyüdüğüm bir ilçede böylesi güzel bir derneğin olmasından dolayı mutluluk duydum. Burada beni ağırlayan Başkan Volkan Yıldız ve yönetimine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. Çetin, dernekte yer alan anı duvarına da imzasını attı.

 

BİRLİK VE BERABERLİK

Her geçen gün Karasu Kartallar Derneği’nde, adı Beşiktaş’la özdeşleşmiş ünlü kişileri ağırladıklarını belirten Karasu Kartallar Derneği Başkanı Volkan Yıldız, “Yaklaşık iki ay önce Dernek Başkanlığı görevini devraldım. Yönetim kurulumuz ve üyelerimizle uyum içerisinde çalışıyoruz. Dernek olarak birlik ve beraberliğimizi sürdürerek Beşiktaş’a gönül vermiş Karasuluları bir çatı altına toplamayı planlıyoruz. Bu süze zarfı içinde adı Beşiktaş ile özdeşleşen ünlü kişileri de ilçemizde, derneğimizde ağırlıyoruz” dedi.

 

ÇETİN’E TEŞEKKÜR

Geçtiğimiz hafta Güzel Adam lakabı ile Süreyya Soner’i ağırladıktan sonra bu haftada adı Beşiktaş’ımızla özdeşleşen Milli futbolcu Recep Çetin’i konuk ettik” diyen Başkan Yıldız, “Kendisiyle uzun süre sohbet etme imkanı bulduk. Derneğimizle ilgili güzel sözleri bizleri mutlu etti. Derneğimizin gurur köşesi olan anı duvarına adını yazarak imzaladı. Bizleri kırmayıp derneğimizi ziyaret eden Sayın Recep Çetin’e teşekkürlerimizi sunuyorum” ifadelerini kullandı.