Karasu

Çelebi’den Kuzey ziyareti

Çelebi’den Kuzey ziyareti

Karasu İlçe Müftüsü Mehmet Çelebi ve Şube Müdürü Murat Çetin Sakarya Kuzey Gazetesi’ne ziyarette bulundu. Ziyarette basının çok önemli bir görev ifa ettiğini söyleyen Müftü Çelebi, Genel Yayın Yönetmeni Münir Ali Kara’ya bir de hediye takdim etti.

Bilgilendirme yaptı

Karasu’da basının diğer il ve ilçelere oranla daha aktif olduğunu ifade eden Karasu İlçe Müftüsü Mehmet Çelebi, bu durumun halkın bilgilenmesi açısından büyük önem taşıdığını söyledi. Basın kuruluşlarının sağlıklı ve doğru bilgi vermesinin önemli olduğunu da dile getiren Müftü Çelebi, ilçedeki müftülük faaliyetleri hakkında da bilgi verdi. Karasu’da hemen her alanda aktif olduklarını ifade eden Müftü Çelebi, yapımına yakın zamanda başlanan Kız Kur’an Kursu’nun bir an önce bitirilmesi için ilçe halkının büyük gayret gösterdiğini söyledi.

Hediye takdim etti

Genel Yayın Yönetmeni Münir Ali Kara ile bir süre sohbet eden Çelebi, ayet yazılı bir çerçeveyi de kurumumuza hediye etti. Yayın Yönetmeni Kara da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Biz hemen tüm kurumlarımızın haberlerini her hafta en hızlı ve sağlıklı şekilde vatandaşlarımıza ulaştırmayı amaçlıyoruz. Müftülüğün de faaliyetlerinden oldukça memnunuz. Son yıllardaki bu faaliyet artışlarının meyvelerini kısa sürede toplayacağımıza inanıyorum” dedi.