Gündem

Canlı yayında sitem etti

Canlı yayında sitem etti

Geçtiğimiz hafta sosyal medya üzerinden yaptığı canlı yayın esnasında Karasu Kaymakamı Ahmet Naci Helvacı’nın kullandığı ifadelerin ardından bu hafta Kızılcık Mahallesi’nden canlı yayın açan Muhtarlar Derneği Başkanı İsmail Hakkı Topaloğlu yayını paylaşanlara sitem etti.

Bunu da servis edin

Kızılcık Mahallesi’ndeki mezarlık yerinin yapımı esnasında sosyal medya hesabı üzerinden canlı yayın açan Karasu Muhtarlar Derneği Başkanı İsmail Hakkı Topaloğlu, önceki hafta yaptığı yayında Kaymakam Ahmet Naci Helvacı’nın “Şov bitti” sözleri üzerinden çıkan polemiğe tepki gösterdi. Canlı yayınının maksatlı bir şekilde servis edildiğini söyledi. “Canlı yayınları postalayan arkadaşlar bunu da postalasınlar. Onların hepsine dua ediyorum. Karasu’nun hayrına hiçbir iş yaptıkları yok. Nerde Karasu’nun aleyhinde bir şey varsa onun peşindeler” dedi.

Karabatak benzetmesi

Bu kişilerin karabatak gibi olduğunu da sözlerine ekleyen Topaloğlu, “Bir şeyi gördüklerinde karabatak gibi saldırmasınlar. Adam olsunlar ya. Boşver. Gerisi hikaye. İnsanların niyeti önemli. Gerisi hikaye. Siz ne anlatırsanız anlatın, olan olacak. Hepinize teşekkür ediyorum. Bu hafta da hepiniz aynı şeyleri paylaşmışsınız. Allah razı olsun. Karasu ile ilgili ne varsa onu yapın. Hayır işini yapmayın. Kesinlikle yapmayın. Günaha girersiniz. Birkaç arkadaş için diyorum. Herkes için demiyorum” şeklinde konuştu.

Topaloğlu geçen haftaki canlı yayının ardından görüntülerin servis edildiğini söyledi