KarasuSiyaset

Büyük mazbatasını aldı

Büyük mazbatasını aldı

CHP Karasu İlçe Örgütü’nün 15 Ağustos’ta gerçekleşen kongresinde ilçe başkanı olarak seçilen Uğur Büyük cuma günü mazbatasını aldı. Büyük, “Kongremizde bizlere destek veren ve bizimle bu yolda yürüyen tüm partililerimize ve büyüklerimize teşekkür ederim” dedi.

Göreve başladı

Geçtiğimiz salı günü Karasu Sosyal Gelişim Merkezi’nde gerçekleşen kongre sonrası CHP Karasu İlçe Örgütünün başkanı Uğur Büyük olmuştu. Uğur Büyük ve beraberinde kurulan yönetim cuma günü İlçe Seçim Müdürlüğü’nden mazbatasını aldı. Göreve başlayan Büyük ve yönetimi, taşın altına elini soktuklarını ve başarılı bir yol izleyeceklerine inandıklarını belirtti.

Tek yumruk olacağız

Bir buçuk aylık güzel bir çalışma neticesinde alınan sonuçtan memnun olduğunu söyleyen Başkan Büyük, “Demokrasi şölenine herkes katkı sundu. Öncelikle örgütüme, aileme çok teşekkür ediyorum. Daha önceki yönetimde bulunanlara da teşekkür ediyorum, parti üzerinde çok emekleri var. Bundan sonraki süreçte de beraber çalışarak tek yumruk olacağız” dedi. Büyük ve yönetimi ardından ilçe binasında ilk yönetim kurulu toplantısını da gerçekleştirdi.

Büyük ve yönetimi resmen göreve başladı.