Karasu

Büyük kahramanlık destanı

Büyük kahramanlık destanı

Gelecek Partisi Karasu İlçe Başkanı Salim Direk 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı. Direk mesajında, 19 Mayıs 1919 tarihinde en büyük kahramanlık destanlarından birinin başladığını belirtti.

 Bağımsızlık belgeseli

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımlayan Gelecek Partisi Karasu İlçe Başkanı Salim Direk, “Fedakarlık, kahramanlık ve cesaretin büyük örneklerinin verildiği kurtuluş savaşımız, esareti kabullenmeyen bir milletin kahramanlık destanıdır. 19 Mayıs 1919 Türk Milletinin vatan sevgisinin ve bağımsızlık aşkının belgesidir” ifadelerini kullandı.

Gençlerimizin elinde

Sözlerine devam eden Direk, “19 Mayıs, Cumhuriyetimizin gençlerimizin omuzlarında yükseleceğine olan inancın ifadesidir. Ülkemizin geleceği gençlerimizin ellerinde şekillenecektir. Amacımız, Türkiye’nin dünya ülkeleri arasında en üstte yerini almasıdır. Bu duygu ve düşüncelerle, gençlerimiz başta olmak üzere milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutluyorum” şeklinde konuştu.