KarasuSiyaset

Büyük: Göreve hazırız

Büyük: Göreve hazırız

15 Ağustos’ta yapılacak kongre öncesinde yönetim listelerini tamamladıklarını söyleyen CHP İlçe Başkan Adayı Uğur Büyük, “Göreve geldikten hemen sonra sahada yer alacağız. Masa başında siyaset yapmayacağız” dedi.

Yönetim hazır

Cumhuriyet Halk Partisi’nin yeni dönemde çok daha fazla sahada yer alması gerektiğini ifade eden Karasu İlçe Başkan Adayı Uğur Büyük, “28 kişilik yönetim kurulu listemizi oluşturduk. Gençlik Kollarımız ile ilgili çalışmalarımızı tamamladık. Yeni dönemde CHP’nin çok daha fazla sahada olduğunu göreceksiniz. Genç ve dinamik kadromuz ile alışılagelmiş masa başında siyaseti anlayışını değiştireceğiz. Yönetim kurulumuz, gençlik ve kadın kollarımız ile birlikte sürekli aktif olacağız” ifadelerini kullandı.

Karara saygılıyız

Delege seçimlerinin huzur içinde geçtiğini ifade eden Uğur Büyük, “Seçim çalışmalarımızı Cumhuriyet Halk Partisi’ne yakışır şekilde sürdürdük. Seçimin de sükunet içinde geçmesi için elimden geleni yapacağız. Delegemizin en doğru kararı vereceğini biliyoruz. Kongremizde kaybeden olmayacaktır. Kazanan Cumhuriyet Halk Partisi olacaktır. Kucaklayıcı bir anlayış ile delegelerimizin karşısına çıkmaya hazırlanıyoruz. Kongremizin hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz” şeklinde konuştu.