Karasu

Bülent Börek ikinci şubesini açıyor

Bülent Börek ikinci şubesini açıyor

Bülent Börek İşletmecisi Yasin Yıldız, Karasu’da ikinci şubeyi açacaklarını belirtti. Yıldız, “Aziziye Mahallesi 32 evler mevkiinde ikinci şubemizi Allah’ın izniyle açacağız. Özellikle sahil bölgesini seçmemizdeki amaç yazın gelen yazlıkçılarımızın ve sahil bölgesinde vakit geçiren vatandaşlarımızın bize daha kolay ulaşması nedeniyle bu kararı aldık” dedi.

Cuma günü açılacak

Aziziye Mahallesi Huzur Caddesi Şen Konaklarının altında ikinci şubesini açacağını belirten Bülent Börek İşletmecisi Yasin Yıldız, “3 Mayıs Cuma Günü saat 14:00’da gerçekleşecek açılışımıza tüm halkımızı bekliyoruz. Özellikle sahil bölgesini seçmemizdeki amaç yazın gelen yazlıkçılarımızın ve sahil bölgesinde vakit geçiren vatandaşlarımızın bize daha kolay ulaşması nedeniyle bu kararı aldık” ifadelerini kullandı.

Büyümeye devam ediyoruz

Yıldız, “Kıymalı kol böreği ve su böreği olmak üzere iki çeşit börek sunacağız. Vatandaşlarımızın yoğun isteği üzerine sahilde ikinci şubemizi hayırlı ile halkımızla buluşturacağız. Müşterilerimizin damak tadına uyan lezzetlerle büyümeye devam ediyoruz. Türkiye’de toplam 400 Şubemiz var. Yurt dışında da hizmet veriyoruz. Elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Bülent Börek Karasu’da ikinci şubesini açıyor.
İşletmeci Yıldız, “3 Mayıs Cuma Günü saat 14:00’da gerçekleşecek açılışımıza tüm halkımızı bekliyoruz” dedi.