Karasu

Bublebox Waffle hizmete açıldı

 

Türkiye’nin en büyük Waffle firmalarından Bublebox Waffle Karasu’da hizmete açıldı. Dünya Uyuşturucu ile Mücadele Eğitim Derneği İlçe Temsilcisi Rahman Keskin’in eşi Hacer Keskin tarafından hizmete açılan Bublebox Waffle’de onlarca lezzeti ile müşterilerini bekliyor.

 

KARASU’YA YENİ LEZZET

Karasu’da yeni bir lezzet dükkanı daha hizmete açıldı. Dünya Uyuşturucu ile Mücadele Eğitim Derneği İlçe Temsilcisi Rahman Keskin’in eşi Hacer Keskin tarafından Türkiye’nin en büyük Waffle firmalarından olan Bublebox Waffle Karasu’da hizmete açıldı. Pazartesi günü düzenlenen açılış töreninde açılış kurdelesi Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, Milliyetçi Hareket Partisi Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara, Ak Parti Karasu Kadın Kolları Başkanı Nesrin Basmacı ve Keskin ailesi tarafından kesildi.

SİPARİŞ İMKANI

Karasu’ya yeni tatlar getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten İşletme Sahibi Hacer Keskin, “Waffle’de Karasu’da bir ilke imza attık. Ölüdeniz waffle, Beşiktaş waffle, Taksim waffle, Kapadokya waffle, Fethiye waffle, Fenerbahçe waffle, Galatasaray waffle, Bodrum waffle, Turuva waffle, külah waffe, Çeşme waffle, Marmara waffle ve bizler tarafından özenle hazırlanan Karasu waffle çeşitlerimiz ile hizmet veriyoruz. Ev ve iş yerlerine sipariş imkanları vardır. 0535 248 73 21 nolu telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz. Atatürk Bulvarı’nda düzenlediğimiz açılış törenine katılan herkese de teşekkür ederiz” dedi. Gülcan Elmalı