Karasu

Bu sene o sene

 

Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı’na bir kez daha aday olduğunu açıklayan Cihan Emre, geçmiş seçimlerde elde ettiği tecrübelerle bu kez daha iddialı olarak yola çıktıklarını belirtti. Emre, “2018 yılındaki seçim sonrası sürekli esnafımız ile istişarede bulunduk. Bu istişareler bizi çok daha iddialı bir konuma getirdi” dedi.

 

ESNAFIN DERDİNİ GÜNDEME TAŞIDIK

Cihan Emre, Esnaf ve Sanatkar Odası Başkanlığı’na aday olduğunu açıklamasının ardından seçim çalışmalarına başladı. “Biz esnafın yanına seçimden seçime uğramadık” diyen Emre, “Geçmiş seçimlerde kaybetmiş olsak bile kimseye küsmedik, her zaman esnafımızın yanında olduk” dedi. “Göreve gelemesek bile her platforma esnafın derdini gündeme getirdik” diyen Emre, “Kimseyi bize oy verdi ya da vermedi diye ayırmadık. Esnafımız için elimizden geleni yaptık. Bundan sonrada sonuç ne olursa olsun aynı çizgide yolumuza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

ASLA İHANET ETMEYECEĞİM

Ben Oda Başkanı olmadan bile tüm imkanlarımı esnaf için kullandım” diyen Emre, “Başkanlık sıfatını alırsam çok daha büyük işler yapacağımı aslında bugüne kadar yapmış olduğum çalışmalarla ortaya koydum. Bende sizin gibi bir esnafım ve aynı sıkıntıları birlikte yaşıyoruz” diyen Emre, “Sizler değerlendirmeyi en iyi şekilde yapacaksınız. Oy veren ya da vermeyen hiçbir esnafımıza asla ihanet etmeyeceğimin bilinmesini isterim. Geçmiş günlerde ilçem ve esnafım için nasıl çalıştıysam Başkan olmamızın ardından da aynı şekilde çalışacağım” diyerek herkesi 6 Mart’ta yapılacak olan kongreye davet etti.