Karasu

Bizim neyimiz eksik

 

Sakarya Bölgesel Amatör Lig (BAL) takımlarından Hendekspor’un profesyonel 3. Lig’e çıkması Sakarya’da büyük coşkuyla karşılandı. BAL’da Karasuspor ile aynı grupta yer alan ve oynanan her iki maçı da zar zor kazanan Hendekspor’un profesyonel 3. Lig’e çıkması Karasuspor’un da 3. Lig’e çıkabilecek güçte olduğu şeklinde yorumlandı.

 

BİZ DE BAŞARABİLİRİZ

Karasuspor ile birlikte Bölgesel Amatör Lig (BAL)’de mücadele eden Hendekspor’un Yalova’da yapılan profesyonel 3. Lig terfi final maçında karşılaştığı Çilimli Belediyespor’u 4-1 yenerek 3.Lig’e çıkması Karasuspor camiasında buruk sevinç yarattı. Karasuspor ile birlikte yer aldığı BAL’da oynadığı her iki maçı da 3-2 kazanarak terfi maçları oynamaya hak kazanan ve sonrasında profesyonel 3. Lig’e çıkan Hendekspor’un bu başarısı Karasuspor camiası açısından gelecek sezon için daha fazla hırs oluşturduğu kaydedildi.

KENETLENME ZAMANI

Bölgesel Amatör Lig (BAL) 1. Bölge 4. Grup’ta Hendekspor ve Erenlerspor ile birlikte grup birinciliği mücadelesi veren Karasuspor grubu 2. bitirerek terfi müsabakalarına katılamamıştı. Spor camiası Hendekspor’un profesyonel 3.Lig’e çıkmasından gurur duyduklarını belirterek “Bu başarı Karasuspor’un önümüzdeki sezon için kenetlenme ve aynı başarıyı göstermek için bir itici güç oluşturmalıdır. Eğer ilçe olarak birliktelik sağlayıp gerekli altyapı noksanlıklarımızı tamamlarsak aynı başarıyı yakalamak zor değil. Bizim Hendekspor’dan neyimiz eksik” şeklinde değerlendirmede bulundular.