KarasuSiyaset

Birlikte yazılan kahramanlık destanı

 

Gelecek Partisi Karasu İlçe Başkanı Salim Direk, bu sene 99. yılı kutlanan 30 Ağustos Zafer Bayramı için bir kutlama mesajı yayımladı. Direk, “Tarihin altın sayfalarında yer alan bu zafer, Türk milletinin ordusu ile birlikte yazdığı kahramanlık destanıdır” dedi.

 

ÖRNEK OLAN ZAFER

Gelecek Partisi Karasu İlçe Başkanı Salim Direk, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Başkan Direk, “Bu kutlu zaferler arasında, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulmasına temel teşkil eden, 30 Ağustos 1922’de kazandığımız büyük zaferin 99’ncu yılını kutlamanın gururunu ve heyecanını yaşıyoruz. Tarihin altın sayfalarında yer alan ve birçok ulusa da örnek olan bu şanlı zafer, Türk milletinin ordusu ile birlikte yazdığı kahramanlık destanıdır” şeklinde konuştu.

DÜNYAYA İLANIDIR

Başkan Direk, “30 Ağustos Zaferi, milletimizin canından daha aziz bildiği vatan topraklarında bağımsız yaşama iradesinin tüm dünyaya ilanıdır” ifadelerini kullandı. Başkan Salim Direk, “Bu duygu ve düşüncelerle 30 Ağustos Zafer Bayramınızı tebrik ederken, Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, mukaddes vatanımız için canı pahasına mücadele eden şehitlerimize rahmet diliyor, aziz kahramanlarımızı rahmetle anıyoruz” sözleriyle açıklamasını sonlandırdı.