Spor

Aziziye topbaşı yaptı

Aziziye topbaşı yaptı

Cuma akşamı Karasu Şehir Stadı’nda düzenlenen açılış programı ile sahaya çıkan Karasu Aziziyespor’u taraftar yalnız bırakmadı. Açılış öncesi Karasu Şehir Stadı kapısında kurban kesildi ve dualar edildi.

Taraftar desteği

Son iki sezondan bu yana Bölgesel Amatör Lig’e katılma şansını son haftalarda yitiren Karasu Aziziyespor bu yıl şeytanın bacağını kırmayı hedefliyor. Sezon öncesi Karasu Şehir Stadı’nda düzenlenen açılış programına taraftarların ilgisi de oldukça yoğun oldu. Cuma akşamı düzenlenen açılış programına tam kadro katılan Karasu Aziziyesporlu oyuncular ilk idmanlarını da gerçekleştirmiş oldu.

Geniş katılım

Karasu Şehir Stadı’nda Cuma akşamı gerçekleştirilen açılış programına Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Yaşar Zımba, Türkiye Futbol Federasyonu Bölge Temsilcisi, Karasu Belediyesi Başkan Yardımcısı İsmail Karakaş, Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Recep Aksu, İyi Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Sarıoğlu, Saadet Partisi Karasu İlçe Başkanı Oğuzhan Coşkun, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Kemal Ataç, Karasu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cihan Emre ve Yönetimi ile Karasuspor Başkanı Hasan Özkan da katıldı.

Sezona hazırız

Yaz döneminde yönetimi şekillendirdiklerini ve daha güçlü bir kadro ile yeni sezona girmeye hazırlandıklarını söyleyen Aziziyespor Başkanı Taylan Demirkol, “Son iki sezondan bu yana başarılı bir grafik çizmemize karşın BAL’a çıkmayı başaramadık. Son anlarda yaşanan talihsizlikler bizi BAL’dan uzaklaştırdı. Bu sezon aynı sıkıntıları yaşamamak için elimizden geleni yapacağız” dedi.

İyi bir transfer dönemi

Karasu Aziziyespor’un çok iyi bir transfer dönemi geçirdiğini de sözlerine ekleyen Başkan Demirkol, “Takımın iskeletini bozmadan takviyeler yaptık. Hemen her mevkide alternatiflerimiz mevcut. Takım içinde arkadaşlığa büyük önem veriyoruz. Oyuncularımızın birbiri ile iletişiminin sahaya yansıdığını gördük. Bu sezon da oyuncularımızın bu iletişimi başarıyı etkileyen ana unsurlar arasında yer alacaktır” ifadelerini kullandı.