Karasu

Aygın ziyaretlerini sürdürüyor

Aygın ziyaretlerini sürdürüyor

Karasu Yalı Mahallesi Muhtar Adayı Fuat Aygın haftayı esnaf ziyaretlerine ayırdı. Seçim gününe kadar tüm seçmenlere ulaşmayı planladıklarını söyleyen Aygın, en yüksek oyu alarak seçimi kazanmak istediklerini söyledi.

Her fırsatı değerlendiriyor

Seçmenlere ulaşmak için tüm yolları denediklerini ve bire bir iletişime büyük önem verdiklerini söyleyen Yalı Mahallesi Muhtar Adayı Fuat Aygın, “Biz vatandaşlarımıza ulaşmak için her iletişim kanalını kullanıyoruz. El ilanlarımız ve afişlerimizle, sosyal medya ve basın ile hep sahadayız. Ancak en etkili iletişimin yüz yüze olduğunu da biliyoruz. Bunun için seçmenimize ulaşmak için her fırsatı değerlendiriyoruz. Kendimizi anlatıyoruz, seçmenimizi dinliyoruz” diye konuştu.

Projelerimiz var

Yalı Mahallesi’nin önümüzdeki dönem daha iyi hizmet alması adına geliştirdikleri projeleri yürürlüğe koymak için gün saydıklarını da dile getiren Muhtar Adayı Aygın, “Mahallemiz Karasu’nun en büyük mahallesi konumunda. Mahallemizin hizmet noktasında aksayan pek çok yeri var. Hizmet edilecek çok alanı var. Biz de tüm eksikliklere ve beklentilere hitap edecek projeler geliştirdik. Göreve geldiğimizde bu projelerimizi hayata geçireceğiz. Yalı Mahallemiz çok daha yaşanabilir bir yer olacak” dedi.

Ekibimiz iyi

Aza listesinde yer alan isimlerin de toplum tarafından kabul gördüğünü de sözlerine ekleyen Muhtar Adayı Fuat Aygın, “Seçimi kazanmak da hizmet etmek de iyi bir ekiple olur. Biz iyi bir ekiple yola çıkmış olmanın karşılığını sahada görüyoruz. Aza adayı arkadaşlarımız bizim yetişemediğimiz yerler ulaşıyor ve vatandaştan bizim için oy istiyor. Tüm ekip arkadaşlarıma gösterdikleri gayretten dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.