Siyaset

Aygın kendini anlatıyor

Aygın kendini anlatıyor

Karasu Yalı Mahallesi Muhtar Adayı Fuat Aygın seçmen ziyaretlerine devam ediyor. Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelen Aygın, kendini tanıtıyor ve vatandaşlardan destek istiyor.

Mesleğime güveniyorum

Yaptığı meslek gereği tüm vatandaşlarla bir araya geldiklerini söyleyen Karasu Yalı Mahallesi Muhtar Adayı Fuat Aygın, “Biz toplumun her kesimi ile iş yapıyoruz. Evlere girip annelerimizden oy isteme imkanımız da oluyor. Bunun ciddi bir avantaj olduğunu düşünüyoruz. Yıllardan bu yana bizi tanıyan müşterilerimiz aday olduğumuzu duyduğunda bize destek vereceğini söylüyor. Bu da bizim çalışma azmimizi artırıyor” diye konuştu.

Ekibimize güveniyoruz

Aza listesi yaparken toplumun her kesimini temsil eden bir ekip kurmaya gayret ettiklerini söyleyen Fuat Aygın, “İyi bir ekiple yola çıktığımızı düşünüyoruz. Sadece seçimi kazanmak için değil, seçim sonrasında da vatandaşlarımıza iyi hizmet vermek için liste oluşturduk. Arkadaşlarımız hem toplum nezdinde kabul görüyor hem de seçim sonrasında hizmet edecek özveriye sahip. 31 Mart Yerel Seçimleri sonrasında halkımız hak ettiği hizmeti alacak” dedi.