Karasu

ASRİAD Karasu Limanı’nı ziyaret etti

ASRİAD Karasu Limanı’nı ziyaret etti

Asrın İş Adamları Derneği (ASRİAD) Sakarya Şube Başkanı Rıdvan Ulusal, Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı’yı ve Karasu Liman Başkanı Gökhan Peker’i ziyaret etti. Ulusal, “Eksiklerimizi tamamlamamız gerekiyor” dedi.

Başkan Sarı, ziyaret edildi

ASRİAD Sakarya Şube Başkanı Rıdvan Ulusal ve ASRİAD Yönetim Kurulu Üyeleri, Karasu Belediye Başkanlığı’nı ziyarete gitti. Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı’yla karşılıklı istişarede bulunan Başkan Ulusal, ASRİAD Sakarya olarak gerçekleştirdikleri çalışmalar hakkında istişare yaptı. Açıklamada bulunan Ulusal, “Belediye tarafından Karasu’ya yapılacak projeler hakkında bilgi aldık. Nazik kabullerinden dolayı teşekkür eder, sayın Başkanımıza milletimize hizmet yolunda kolaylıklar dilerim” ifadelerini kullandı.

Karasu Liman Başkanlığına ziyaret

Karasu Belediye Başkanlığını ziyaretin ardından Karasu Liman Başkalığını ziyaret eden ASRİAD Sakarya Şube Başkanı Ulusal ve Yönetim Kurulu Üyeleri, her iki Başkana da ASRİAD’ın öncü sloganı olan Osmanlıca “Önce Nitelik” yazılı tabloyu takdim etti. Liman Başkanı Gökhan Peker ile Karasu Limanı’nın genişleme çalışmalarını, taşımacılık ve depolama alanları hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. Başkan Ulusal “Karasu Turizm ve Tarım açısından çok kıymetli bir ilçemizdir” şeklinde konuştu.

Katkı sunmak için çalışıyoruz

Konuşmasına devam eden ASRİAD Sakarya Şube Başkanı Rıdvan Ulusal, “Karasu Limanı’mız, şehrimizin dünyaya açılan tek kapısı. Limanımızın daha verimli çalışması için gerek taşımacılık konusundaki eksikliklerimizi gerek depolama konusunda eksiklerimizi el birliği içerisinde ivedilikle tamamlamamız gerekiyor. ASRİAD Sakarya olarak kurullarımız ile birlikte sürece katkı sunmak için çalışıyoruz” dedi. Ayrıca ASRİAD Üyesi Yümnü Metal Sahibi Osman Yümnü’yü de iş yerinde ziyaret eden Başkan Ulusal, üyelik kitini teslim etti.

ASRİAD Sakarya Şube Başkanı Rıdvan Ulusal, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı’yla karşılıklı istişarede bulundu.
Başkan Ulusal, “ASRİAD Sakarya olarak kurullarımız ile birlikte sürece katkı sunmak için çalışıyoruz” dedi.