Arık’tan birlik mesajı

Arık’tan birlik mesajı

Pazartesi günü yapılacak olan Karasu Ziraat Odası Kongresi’ne tüm Karasulu çiftçileri davet etti. Arık, “Şehit kanlarıyla sulanmış bu topraklarda gecesini gündüzüne katarak üreten ve ülkemizi doyuran çiftçilerimize önümüzdeki dönem de hizmet etmek için göreve talibiz” dedi.

 

Herkes davetlimiz

Önümüzdeki pazartesi günü Karasu Sosyal Gelişim Merkezi’nde düzenlenecek olan Karasu Ziraat Odası Kongresi’ne tüm çiftçilerin davetli olduğunu söyleyen Başkan Selami Arık, “Delegelerimizin her biri alın teri ile çalışan çiftçilerimizi temsil etmektedir. Hepsinin bizdeki yeri ayrıdır. Ancak Meclis ve Yönetim için yazacağımız delege sayımız sınırlı. Ancak liste dışında kalan arkadaşlarımız da bizim için büyük önem arz ediyor. Onları da yönetim anlayışımız içinde  değerlendireceğiz” ifadelerini kullandı.

Dürüst ve aktif yönetim

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Karasu Ziraat Odası’nın tüm imkanlarını çiftçilere kullandırma gayreti içinde olacaklarını ifade eden Başkan Arık, “Göreve geldiğimiz günden bu yana şeffaf ve aktif yönetim anlayışını benimsedik. Her an hesap verebilir ve sahada olan bir ekiple görev yapıyoruz. Önümüzdeki dönem için de şeffaflıktan ödün vermeden çok daha aktif bir süreç olacak. Ziraat Odası’nın tüm imkanlarını çiftçilerimizin lehine kullandırmaya ve tüm delegelerimizle kol kola yürümeye devam edeceğiz” dedi.

Selami Arık, tüm çiftçileri 6 Şubat’taki kongreye davet etti.