Kocaali

Ali Yılmaz’a tam destek

Ali Yılmaz’a tam destek

Sınırlı Sorumlu (S.S.) 25.Bölge Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birliği Olağan Genel Kurulu geçtiğimiz hafta içi Adapazarı Radisson Blu Hotel’de gerçekleştirildi. Seçimlere tek liste ile giden mevcut başkan Ali yılmaz beşinci kez seçilerek güven tazeledi.

Yüz akıyla

Sınırlı Sorumlu (S.S.) 25.Bölge Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birliği Olağan Genel Kurulu geçtiğimiz hafta içi gerçekleştirildi. Gerçekleşen kongrede yapılan açık oylama sonucunda kongreye tek liste olarak katılan mevcut başkan Ali Yılmaz yeniden başkan seçildi. Yılmaz böylelikle 5’inci kez başkan seçildi. Kongreye SESOB Başkanı Hasan Alişan, Ticaret İl Müdürü Emrah Atmaca, oda başkanları ve kredi ve kefalet kooperatifleri başkanları katıldı. Sonrasında divan üyeleri seçilerek yönetim ve denetim kurullarının faaliyet raporları okundu. Okunan raporlar sonrasında yönetim ve denetim kurulları ibra edildi. Ardından yapılan açık oylama sonucunda kongreye tek liste olarak katılan mevcut başkan Ali Yılmaz yeniden başkan seçildi. Son olarak kürsüye gelen Başkan Ali Yılmaz yaptığı teşekkür konuşmasında, “Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum, Sakarya birliğimiz yüzünün akıyla kongreden çıkmış, esnafa gerekli desteği vermiştir. Bize yardımcı olan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Biz bir aileyiz ufak tefek sorunlarımız olabilir ama kardeşliğimizi kimse bozamaz” dedi.

Yeni yönetim

Başkan Ali Yılmaz’ın listesi yönetim kurulu asil üyeleri, Ahmet Durmuş, Mehmet Yaşar Demirel, Nurettin Samsa, Sebahattin Tükenmez, Sadettin Eşkin, Azmi Çelebi, Aykut Yurt, Osman Kubilay, yönetim kurulu yedek üyeleri Mustafa Gül, Alaattin Şenol, Mustafa Turnacı, Mustafa Üstünkaya, İsmet Gündüz, Yaşar Çolak, Fikret Şaştı, Engin Yaban, Frukan Başar, denetim kurulu asil üyeleri, Hakan Genç, Emrah Çukur, Şerafettin Nevzat Akay, denetim kurulu yedek üyeleri, Cüneyt Özel, Şükrü Çabuk, Gökhan İn, merkez birliği temsilciliği asil üyeleri, Ali Yılmaz, Sadettin Eşkin, Ahmet Durmuş, merkez birliği temsilciliği yedek üyeleri Sebahattin Tükenmez, Azmi Çelebi ve Nurettin Samsa şeklinde oluştu.

 

Seçimlere tek liste ile giden Başkan Ali Yılmaz beşinci kez seçilerek güven tazeledi