Gündem

Akssan yeni yerinde

Akssan yeni yerinde

Kurulduğu günden bu yana 617 Sokak’ta hizmet veren Akssan Terzi Stat Caddesi’ne taşındı. Müşterilere daha iyi hizmet verebilmek adına bu yola başvurduklarını dile getiren Gürkan Sancak ve Hamit Aksoy, yeni işyerlerinde faaliyet vereceklerini söyledi.

Büyütmek zorundaydık

Müşterilerinden gelen talepleri karşılamak için daha geniş bir işyerine ihtiyaç duyduklarını ve bundan dolayı dükkanlarını İncilli Mahallesi Stat Caddesi’ne taşıma kararı aldıklarını söyleyen Gürkan Sancak, “Zaman içinde daha geniş bir işyerine ihtiyacımız oldu. Müşterilerimizi daha geniş bir alanda karşılamak ve daha ferah bir işyerinde çalışmak durumundaydık. Bu nedenle yeni işyerimize taşındık” ifadelerini kullandı.

24 yıllık tecrübe

Yıllardan bu yana bu meslekle iştigal ettiklerini söyleyen Hamit Aksoy da, “24 yıldan bu yana bu sektörün içindeyiz. Karasu’da bu işi yapan birkaç işyeri kaldık. Haliyle iş yükümüz de gün geçtikçe artıyor. Ortağımız Gürkan Sancak ile birlikte bir süreden beri geniş bir işyeri arayışımız vardı. Şimdi yeni işyerimize geçtik. Bundan sonra Stat Caddesi üzerindeki işyerimizde müşterilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz” diye konuştu.