Spor

Akraba’dan Sahil’e ziyaret

Akraba’dan Sahil’e ziyaret

Yeniden Refah Partisi Kocaali Belediye Başkan Adayı Recep Erdoğan ve Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Vural Saka, Kocaali Sahilspor idmanını izledi. Kulüp Başkanı Emin Akın ile bir araya gelen Erdoğan ve Saka, sporcularla hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

İdmanı ziyaret etti

Kocaali Sahilspor idman yaparken bir sürprizle karşılaştı. Yeniden Refah Partisi Kocaali Belediye Başkan Adayı Recep Erdoğan ve Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Vural Saka, mavi-beyazlı ekibin idman yaptığı sahaya gelerek gençlerle sohbet etti. Gençlerden destek isteyen Belediye Başkan Adayı Recep Erdoğan, başkan seçilmeleri durumunda gençliğe ve spora yönelik projelerinin de olduğunu ifade etti. Erdoğan ve Saka’yı Kulüp Başkanı Emin Akın karşıladı. Akın, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Destek vereceğiz

Kocaali Sahilspor’un ilçenin köklü takımları arasında yer aldığını dile getiren Kocaali Belediye Başkan Adayı Recep Erdoğan, “Kocaali’de futbol çok seviliyor. Gençlerimizin bu alandaki beklentileri de yüksek. Biz Kocaali’mizde sporun hak ettiği desteği görmediğini düşünüyoruz. Gençlerimizin hak ettiği desteği aldığı ve Kocaali’de sporun çok daha yaygınlaştığı bir gelecek bizi bekliyor. Allah izin ederse Kocaali’de spor için çok parlak günler yakın” diye konuştu.

Akın memnun oldu

Yeniden Refah Partisi Kocaali Belediye Başkan Adayı Recep Erdoğan ve Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Vural Saka’nın kendilerini ziyaretlerinden son derece memnun olduklarının söyleyen Kocaali Sahilspor Başkanı Emin Akın da, “Siyasi büyüklerimizin bizi ziyaretleri ve söyledikleri gençlerimiz için de bizim için de moral oluyor. Kocaali’de futbol kulüpleri, gönüllülerin desteği sayesinde kendi yağı ile kavruluyor. Ancak çok yetenekli oyuncularımız ve başarı potansiyelimiz mevcut. Destek alırsak Kocaali’de spor çok daha iyi yerlerde olur” ifadelerini kullandı.