Siyaset

Ak Parti’den Küçük Karasu ve Kuyumcullu çıkarması

Ak Parti’den Küçük Karasu ve Kuyumcullu çıkarması
Cumhur İttifakı Karasu Belediye Başkan Adayı ve Mevcut Belediye Başkanı İshak Sarı, Kuyumcullu Mahallesi’nde ve Karasu Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu. Vatandaşların talep ve önerilerini dinlediğini belirten Aday Sarı, “Vatandaşlarımızın bize karşı yoğun bir ilgisi var. Bize karşı gösterilen bu teveccühten dolayı vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Yoğun ilgi var
Kuyumcullu Mahallesi’nde ve Karasu Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Cumhur İttifakı Karasu Belediye Başkan Adayı ve Mevcut Belediye Başkanı İshak Sarı’ya, Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Recep Aksu ve meclis üyesi adayları eşlik etti. İlk ziyareti Kuyumcullu Mahallesi’ne gerçekleştiren Sarı, “Kuyumcullu Mahallemizin değerli sakinleriyle teravih namazı sonrası bir araya geldik. Vatandaşlarımızın bize karşı yoğun bir ilgisi var. Gördüğümüz bu teveccüh ile Karasu için zafer yazacağız” şeklinde konuştu.
Talep ve öneriler dinlendi
Kuyumcullu Mahallesi’ne gerçekleşen ziyaretin ardından Küçük Karasu’da vatandaşlarla bir araya gelen Sarı, “Mahalleli komşularımızla buluşarak plan ve projelerimizi anlattığımız konuşmamızın ardından hemşehrilerimizin talep ve önerilerini dinledik. Bizleri nezaketle ağırlayan, dikkatle dinleyen ve fikirlerini paylaşarak sohbetimize katkıda bulunan Mahalle sakinlerine şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.