Karasu

Ak Kadınlardan kampanyaya destek

Ak Kadınlardan kampanyaya destek

Ak Parti Karasu Kadın Kolları Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından yaşanan sıkıntıların aşılması için başlatılan “Sıcak sofralar tekrar kurulsun” kampanyasına katkıda bulundu. Ak Parti Kadın Kolları tarafından başlatılan kampanya 81 ilde sürdürülüyor.

Koliler hazırlandı

Ak Parti Kadın Kolları tarafından “Sıcak sofralar tekrar kurulsun” sloganı ile başlatılan ve 81 ilden parti teşkilatlarının katılım sağladığı kampanyaya bir destek de Ak Parti Karasu Kadın Kolları’ndan geldi. Parti üyeleri ve hayırsever vatandaşların katılımı ile toplanan mutfak setleri kolilere konularak deprem bölgesine gönderildi. Ak Parti Karasu Kadın Kolları Başkanı Nesrin Basmacı, depremden etkilenen vatandaşların her daim yanında olacaklarını ifade etti.

Teşekkür etti

Ak Parti Kadın Kolları Genel Merkezi tarafından başlatılan kampanya kapsamında topladıkları mutfak setlerini kolileyerek deprem bölgesine gönderdiklerini ifade eden Başkan Basmacı, “Depremzedelerimizin sıcak bir sofra kurması için gayretle çalışan kadın kolları üyelerimize, hayırsever vatandaşlarımıza ve cömert esnaflarımıza canı gönülden teşekkür ederiz. 81 ilde başlatılan bu kampanyanın vatandaşlarımızın yaralarının sarılmasında önemli bir katkısı olacağına inanıyoruz” diye konuştu.