Karasu

Ailece camide buluşuyoruz

Ailece camide buluşuyoruz

Karasu İlçe Müftülüğü tarafından “Ailece camide buluşuyoruz” projesi kapsamında Kurudere Mahallesi Egelinur Camii’nde program düzenlendi. Programda akşam ve yatsı namazı arasında din görevlileri tarafından Kuran’ı Kerim ve ilahiler okundu.

İlahiler okundu

“Ailece camide buluşuyoruz” projesi kapsamında Karasu İlçe Müftülüğü tarafından Kurudere Mahallesi Egelinur Camii’nde program düzenlendi. Pazar günü düzenlenen programda akşam ve yatsı namazı arasında din görevlileri tarafından Kuran’ı Kerim ve ilahiler okundu. Yoğun katılımın olduğu programda Karasu İlçe Müftüsü Mehmet Çelebi sohbet etti. Programa vatandaşlar oldukça ilgi gösterdi.

Dualar edildi

Geçen ömrün muhasebesini iyi yaparak gelecek ömür için Rabbin rızasına uygun yaşamak için gayret sarf edilmesi gerektiğini ifade eden Müftü Çelebi, “Ömür sermayemizin hızla tükendiğini, geçmiş ömrümüzün muhasebesini iyi yaparak gelecek ömrümüzü rabbimizin rızasına uygun yaşamak için gayret sarf etmemiz gerekiyor” dedi. Program İlçe Müftüsü Mehmet Çelebi’nin duasının ardından yapılan ikramlarla sona erdi.