Kocaali

Adım adım ilerleyeceğiz

 

Ak Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, il başkanlığınca düzenlenen program kapsamında inceleme ve temaslarda bulunmak üzere Kocaali’ye geldi. İlçe teşkilatı, kaymakamlık ve belediyenin yanı sıra çok sayıda kurumu da ziyaret eden Tever, ilçe merkezinde esnaf ve vatandaşlarla da bir araya geldi.

 

YERİNDE TESPİT

Ak Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, il başkanlığınca düzenlenen program kapsamında inceleme ve temaslarda bulunmak üzere Kocaali’ye geldi.  Beraberinde Sivil Toplum Kuruluşları’ndan Sorumlu Başkan Yardımcısı Ömer Arslan’ın yanı sıra il yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyetle ilk olarak Ak Parti Kocaali İlçe Başkanlığı’nı ziyaret eden Tever, Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Şoförler ve Otomobilciler Odası ve Kocaali Belediyesi ziyaretlerinin ardından ilçe merkezinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Beraberinde Ak Parti İlçe Başkanı Ersan Demir, Belediye Başkanı Ahmet Acar ve il ve ilçe yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyetle kurum ziyaretlerini sürdüren Tever, Kocaali Kaymakamlığı, Muhtarlar Derneği, Fiskobirlik Kocaali Tesisleri’ni de ziyaret ederek görüşmelerde bulundu. Heyet daha sonra Gasilhane ve Taziye Evi, Sevimli Dostlar Hayvan Barınağı’nın ardından Maden Deresi’nde incelemelerde bulundu. Ziyarete ilişkin açıklamada bulunan İl Başkanı Yunus Tever ziyaretin verimli geçtiğini ve eksik ve ihtiyaçların yerinde tespiti açısından önemli olduğunu belirtti.

DEVAM EDECEK

Tever “Kaymakamlığımız, ilçe teşkilatımız, belediyemiz başta olmak üzer birçok kurumumuzu ziyaret edip ilçe esnafımızla ve vatandaşlarımızla yüz yüze hasbihal ettik, sıkıntıları ve ihtiyaçları birinci ağızdan dinleme fırsatı bulduk. Kurum amirlerimize, teşkilat mensubu arkadaşlarımıza ve ilçe halkımıza teveccühlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bu kutlu davada hep birlikte ilerlemeye, Cumhurbaşkanı ve Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde 2023 hedeflerine adım adım ilerlemeye devam edeceğiz” dedi. İlçe Başkanı Ersan Demir ise düzenlenen programın devam edeceğini söyledi. Başkan Demir “İl Başkanımıza ilçemize yapılacak olan hizmet ve yatırımlara verdiği destekten ve ziyaretinden dolayı ilçe halkımız adına teşekkür ediyorum. Bir günlük program kapsamında yoğun bir ziyaret trafiği gerçekleştirip ilçemizin ihtiyaçları ile ilgili görüş alışverişinde bulunduk. İl başkanlığımızın ziyaretleri önümüzdeki süreçte düzenli olarak devam edecek. Ziyaret edemediğimiz kurumlarımızı da ziyaret ederek sorunları ve ihtiyaçları ile ilgili istişare edeceğiz” şeklinde konuştu.