Kocaali

Açmabaşı’ndan muhteşem final

Açmabaşı’ndan muhteşem final

Açmabaşı Mahallesi’nde bu yıl ikincisi düzenlenen Şehit Mehmet Sarı Voleybol Turnuvası Karatavuk’un şampiyonluğu ile sonuçlanan final müsabakası ile sona erdi.

Şampiyon Karatavuk

Açmabaşı Mahallesi’nde geçtiğimiz ay 18 takımın katılımıyla başlayan ve yaklaşık bir ay süren Şehit Mehmet Sarı Voleybol Turnuvası Pazar günü oynanan final müsabakası ile sona erdi. Akçakoca ekibi Karatavuk ile Kocaali ekibi Şerbetpınarı arasında oynanan final müsabakası ise nefes kesti. Müsabakayı kazanan Karatavuk zorlu turnuvanın şampiyonu oldu. Turnuvanın kapanış ve kupa törenine Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar’ın yanı sıra, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, İlçe Jandarma Komutanı Öcal Ereli, Siyasi Parti İlçe Başkanları, Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri, Muhtarlar Derneği Başkanı Bilal Hazar, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı.

Doyasıya eğlence

Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, yaptığı açıklamada “ Futbol dışında mahallelerimizde böyle spor etkinlikleri görmek bizleri mutlu ediyor. Önemli olan sporun ve dostluğun kazanması emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi. Açmabaşı Mahalle Muhtarı Ali Şirin ise; Spor denilince aklımıza hemen futbol geliyor. Aslında sporun her branşı çok güzel. Biz Sakarya’da bu yıl 2’incisi gerçekleştirdiğimiz mahalleler arası voleybol turnuvası düzenledik” dedi. Turnuvada şampiyon olan Karatavuk ekibine kupası, Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu ve siyasi parti ilçe başkanlarınca verildi. Kupa töreni halk eğlencesi ile sona erdi. Vatandaşlar tulum eşliğinde horon tepti.