Acar başrolde

 

Karasulu ünlü oyuncu Timur Acar, ekranlara verdiği aranın ardından yeniden sevenleriyle buluştu. Kars’ta çekilen Uzak Şehrin Masalı adlı dizide rol alan Acar, Aslıhan Güner ile başrolü paylaşacak.

 

ÇEKİMLER KARS’TA

Bugüne kadar birçok dizi ve sinema filminde sevenleriyle buluşan Karasulu ünlü oyuncu Timur Acar, yeni dizisi Uzak Şehrin Masalı’nda rol aldı. Fox TV’de Pazar akşamları yayınlanacak olan dizinin ilk bölümünde ise Karasuluları ekrana kilitledi. Yapımını 25 Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Mustafa Şevki Doğan’ın oturduğu, senaryosunu ise Can Sinan’ın kaleme aldığı yeni dizi çekimleri Kars’ta gerçekleşecek. Hikayesi ile dikkat çekmesi hedeflenen dizide Aslıhan Güner (Umay) ile rol alacak olan Timur Acar, Umay’ın kocası Affan’a hayat verecek.

DİZİNİN KONUSU

Umay (Aslıhan Güner), kocası Affan’ın (Timur Acar) başka bir kadından çocuk yapmasını kabullenmeyerek konaktan iki çocuğuyla birlikte ayrılır ve ablası Sonay’ın (Begüm Birgören) yanına yerleşir. Bu sırada sınırdan kaçak olarak giren Kürşat (Barış Kılıç), peşindeki jandarmayı atlatmak için Sonay’ın evine saklanır. Yolları kesişen Umay, Sonay ve Kürşat, Kürşat’ın gerçek kimliğini saklamak için onun Sonay’ın kayıp kocası olduğunu iddia ederler. Bu arada hem Umay, hem de Sonay, Kürşat’a aşık olacaktır. Dizinin kadın başrollerini Aslıhan Güner ve Begüm Birgören üstlenirken, Timur Acar ile Barış Kılıç erkek başroller olarak dizide yer alıyor.