Siyaset

Abay: Hep sahadayız

Abay: Hep sahadayız

Ak Parti Kocaali Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Abay, kişi, kurum ve esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Abay yoğun tempo içinde evlilik yıldönümü kutlamayı da ihmal etmedi.

Karış karış geziyor                         

Seçim çalışmaları kapsamında Sakarya Büyükşehir Belediyesi’ne ziyarette bulunan Ak Parti Kocaali Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Abay, Kocaali’nin kendi öz kaynaklarını kullanması kadar büyükşehir imkanlarından da istifade etmesi gerektiğini dile getirdi. Başkan olduklarında Kocaali Belediyesi ile Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin uyumuna özel önem vereceklerini söyleyen Abay, “Biz bürokrasiyi de teşkilatçılığı da yerel yönetimi de çok iyi bilen bir yapıdayız. Tüm bu birikimlerimizi Kocaali lehine kullanmak adına göreve talip olduk” dedi.

Sahada varız

Kocaali’nin gelişmesi için ilçenin kendi dinamiklerinin yanı sıra dış desteklerin de gerekli olduğunu ifade eden Ak Parti Kocaali Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Abay, ilçe dışından kaynakların ilçeye getirilmesi için de gayret göstereceklerini söyledi. Kocaali’deki ziyaretlerinde gördüğü ilgiden de son derece memnun olduklarını söyleyen Aday Adayı Abay, “Seçmen ziyaretlerimizde gördüğümüz ilgi ve halkın bizden beklentileri bizi ziyadesi ile memnun ediyor” ifadelerini kullandı. Abay, geçtiğimiz hafta evlilik yıldönümünü kutlamayı da ihmal etmedi.