Karasu

56. şube Karasu’ya

 

Dastini Bebe Market’in 56. şubesi Karasu’da açıldı. Dünyanın en değerli iki varlığı olan anne ve bebeğe en iyi hizmeti sunmak istediklerini belirten İşletme sahibi Fulya Talay, “Annelerin daha rahat alışveriş yapabilmeleri için mağazamızda oyun alanları da var” dedi.

 

KURDELE KESİLDİ

Anne ve bebeklere hizmet eden Dastini Bebe Market, Pazartesi günü Karasu Yalı Mahallesi Plaj Caddesi’nde hizmete açıldı. Açılışa Belediye Başkanı İshak Sarı, Başkan Yardımcıları İsmail Karakaş, Hüdaver Ağun, Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, MHP Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara, İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan, Karasu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cihan Emre, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Turan Yüzücü, Karasu eski Nüfus Müdürü Hayriye Türe, bazı muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı. Dastini Bebe Market’in açılış kurdelesini İşletme Sahibi Fulya Talay, katılımcılarla birlikte kesti. Açılış konuşmasını yapan Başkan Sarı, “Karasu yeniliklere açık bir ilçe. Böyle yeni işletmelerin açılması da vatandaşlarımız adına çok güzel bir imkan. Dastini Bebe Market Karasu’ya hayırlı olsun” ifadelerini kullandı. Kesilen kurdelenin ardından mağazayı gezen Başkan Sarı ve Kara’nın kız çocuğu kıyafetlerine olan ilgisi gözlerden kaçmadı.

 

ÇOCUK OYUN ALANLARI

Dastini Bebe Market’in 2004 yılında İstanbul’da açılan bir bebek mağazası olduğunu belirten İşletme sahibi Fulya Talay, “İşletmemiz Türkiye’nin her yerinde bulunan bir bebe markettir. 56. şube olarak Karasu halkına kapılarımızı açtık. Mağazada bebek gurubundan, 9-10 yaş grubuna kadar kız ve erkek çocukları için kıyafetler, mayolar ve terlikler var. İlerleyen zamanlarda bebek bezi, bebek şampuanı ve bebek arabası gibi ürünlerde mağazamızda bulunacak. Mağazamızda anneler daha rahat alışveriş yapabilsinler diye çocuk oynama alanları mevcut” dedi. Talay, mağazada montessori kitaplık olduğunu da belirterek, “Kitaplık bölümümüzden çocuklar istedikleri kitapları ödünç alabilirler” dedi. Açılış programından sonra katılımcılara ikramlıklar sunuldu. Mağazaya gelen minikler için animatörler de programda yerini aldı. Minikler yüzlerine çeşitli şekiller çizdirdi. (HABER: Bahar Kaya)