GündemKarasuKocaali

3 yıllığına göreve geldiler

3 yıllığına göreve geldiler

Vergi Dairesi Takdir Komisyonu Üyeleri belli oldu. 3 yıl süre ile görev yapacak olan üyeler Karasu Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Turan Yüzücü nezaretinde belirlendi.

 

Kanuna göre seçim

Vergi usul kanunun 91. maddesi gereğince seçilen komisyon üyeleri yine aynı kanunun 88. maddesi gereğince Karasu kaymakamlığı ilçe idare kurulu huzurunda yemin ederek görev almışlardır. 3 yıl görev süreci bulunan isimler ilçemiz idari heyeti huzurunda yapılan yemin sonrasında göreve getirildi. Karasu kaymakamlığı ilçe yazı işleri müdürü Turan Yüzücü önderliğinde yapılan yemin sonrası 3 yıl görev yapacak olan isimler kurumlara göre tespit edildi.

Kimler var

Komisyonda seçilen ve 3 yıl süre ile görev yapacak olan isimler ve kurumları ise şu şekilde tespit edildi: Karasu Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Kerim Uyar, Karasu Şoförler ve Otomobilciler Odası Üyesi Sıtkı Bak, Karasu Ziraat Odası Başkanı Selami Arık, Karasu Ziraat Odası Üyesi Ahmet Dinç, Karasu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cihan Emre, Karasu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Üyesi Metin Ülker. Yedek üyeler ise şu şekilde oldu: Karısı Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Üyeleri Başaran Yavuzyiğit ve Yakup Aydınlı, Karasu Ziraat Odası Üyeleri Şenol Akça ve Mahmut Ayar, Karasu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Üyeleri Bilal Kotan ve Lokman Aşık.

Takdir Komisyonu Üyeleri seçim sonrası hatıra fotoğrafı çektirdi.