3 Şubat’ta başlıyor

 

Karasu’da dört yıldır faaliyetlerine devam eden Karasu Limanı ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyor. Stratejik önemi giderek artan Karasu Limanı’n da Romanya (Köstence) hattı seferlerinin de 3 Şubat’ta başlayacağı da açıklandı. 

 

Karasu’da dördüncü yılını tamamlayan Karasu Limanı AB’ye açılıyor. Ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam eden Karasu Limanı, Ukrayna (Chernomorsk) seferlerine ek olarak Romanya (Köstence) hattı seferleri için hazırlığını tamamladı. Stratejik önemi giderek artan Karasu Limanı’nda seferlerin 3 Şubat 2021’de başlayacağı belirtildi. Yetkililer tarafından yapılan açıklamada, düzenli seferlerine başlayacak olan bu hat, ülkemizden direkt ve transit olarak Avrupa’ya açılan yeni bir taşıma koridorunun olacağı da belirtildi.

 

One thought on “3 Şubat’ta başlıyor

  • Ekim 24, 2021 tarihinde, saat 19:11
    Permalink

    Merhaba. Ben sma tip 1 ölümcül kas hastası muzaffer bebeğin gönüllüsüyüm. Bebeğimiz eskişehirde yaşıyor. Tanısı 2 aylıkken koyulmuş. Şuan 11 aylık. 2 aydır yoğunbakımda ve kalbi 4 kez durdu. Zamanımız çok kısıtlı. Ancak kampanyası çok yavaş ilerliyor. %2 anca olabildi. Aile bundan 10 yıl önce bir evladını sma yüzünden kaybetmiş. Şimdi muzaffer bebekte de aynı hastalık var ve dolayısıyla çok endişeliler. Zamanında aileye bir daha sma hastası bir bebek dünyaya getirme ihtimallerinden, bu hastalığın genetik olduğundan hiç bahsedilmemiş. Sizden tek ricamız il ayrımı yapmadan bebeğimizin sesi olmanız. Gerekli durumda aile ile video çekip gönderebiliriz. Lütfen bizimle iletişime geçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.