GündemKarasuKocaaliSiyaset

Şentürk’ten MHP’ye ziyaret

Şentürk’ten MHP’ye ziyaret

Sakarya Ülkü Ocakları Başkanı Kadir Şentürk, Milliyetçi Hareket Partisi Karasu İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti. Karasu Ocak Başkanı Talha Enes Elmacı’nın da hazır bulunduğu ziyarete MHP Yönetim Kurulu Üyeleri de katıldı.

 

Öz kardeşiz

Sakarya Ülkü Ocakları Başkanı Kadir Şentürk, Milliyetçi Hareket Partisi Karasu İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti. Ziyarette Ülkü Ocakları ile Milliyetçi Hareket Partisi’nin misyonlarının aynı olduğu dile getirildi. Ülkü Ocakları Sakarya İl Başkanı Kadir Şentürk, “Türkiye seçim atmosferine girmiştir. Biz Ülkü Ocakları olarak bu aşamada sahadaki yerimizi almaya hazırız. Kapı kapı gezerek, Cumhur İttifakı’nı anlatmaya, Lider Devlet Bahçeli’nin gösterdiği istikamette ilerlemeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Hep sahadayız

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Milliyetçi Hareket Partisi Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara da, “Biz MHP olarak sahada hiç boşluk bırakmadık. Lider Devlet Bahçeli’nin talimatları doğrultusunda adım atmaya, Cumhur İttifakı’nın bu ülke için ne denli önemli olduğunu herkese anlatmaya ve sahada bir adım geri çekilmeden dimdik durmaya devam edeceğiz. Bu noktada Ülkü Ocaklarımızın her zaman yanımızda olduğunu biliyor ve size güveniyoruz” şeklinde konuştu.

Kadir Şentürk’ün ziyaretine Talha Enes Elmacı da katıldı.