GündemKarasuKocaali

Önal’dan Aksu’ya ziyaret

Önal’dan Aksu’ya ziyaret

Karasu Ak Parti’de teşkilatı yeniden kurmakla görevlendirilen Recep Aksu’ya “hayırlı olsun” ziyaretleri sürüyor. Yeniden Refah Partisi Karasu İlçe Başkanı Osman Önal Aksu’yu ziyaret ederek başarı diledi.

 

Makamda ziyaret

Hasan Yavuzyiğit’in sağlık sorunlarından dolayı görevinden ayrılmasının ardından teşkilatı yeniden kurmakla görevlendirilen Recep Aksu’ya hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Yeniden Refah Partisi Karasu İlçe Başkanı Osman Önal, Recep Aksu’yu makamında ziyaret ederek “Hayırlı olsun” temennisinde bulundu. Aksu’nun üstlendiği görevin son derece önemli olduğunu ifade eden Önal, siyasi nezaket ziyaretinde Karasu’nun ortak menfaatleri noktasında ellerinden geleni yapacağını söyledi.

Memnuniyet duydum

Ak Parti Karasu yeni Yönetim Kurulu’na ilişkin listeyi hazırladıklarını ve İl Başkanlığı’na gönderdiklerini, oradan da Genel Merkeze gönderildiğine ilişkin bilginin kendilerine verildiğini ifade eden Recep Aksu da, “Yönetim Kurulumuz henüz resmi olarak onaylanmadığı için sürecin işleyişini bekliyoruz. Bu esnada teşkilatın başındaki görevimizi de sürdürüyoruz.  Ziyaretçilerimiz de bizi mutlu ediyor. Yeniden Refah Partisi Karasu İlçe Osman Önal’a da ziyaretinden dolayı teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

 

Osman Önal, Recep Aksu’ya nezaket ziyaretinde bulundu.