KarasuSiyaset

20 yılda yaptığımızı 20 ayda yıkarlar

 

Ak Parti Karasu İlçe Teşkilatı, Kurban Bayramı’nın ikinci günü bayramlaşma programı düzenledi. Programa Ak Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever katıldı. Tever, “2023 seçimi Türkiye seçimidir. Bu seçimde birlik ve beraberlik içinde olmazsak, birbirimize destek olmazsak 20 senede yaptıklarımızı 20 ayda yıkarlar” ifadelerini kullandı.

 

ÖNEMLİ VİRAJ

Kurban Bayramı’nın ikinci günü Ak Parti Karasu İlçe Teşkilatı’nda bayramlaşma programı düzenlendi. Programa İl Başkanı Yunus Tever, İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Çalışkan, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı,  Başkan yardımcıları Hüdaver Ağun, İsmail Karakaş, Ak Parti Kurucu İlçe Başkanı Tuna Eren, İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, Kadın Kolları Başkanı Nesrin Basmacı, Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Şahin ve partililer katıldı. Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, selamlama konuşması yaparak partililerin bayramını kutladı. Yavuzyiğit’in konuşmasının ardından partililerin bayramını kutlayan Başkan Sarı, “Yeniden krizlere girmemek adına 2023 seçimleri önemli bir virajdır. Şimdiye kadar gelmiş geçmiş en önemli seçim 2023 seçimleridir” dedi.

 

BUGÜNLERİMİZİ ARARIZ

Partimizin gücü varsa hizmet var” diyen Başkan Sarı, “Karasu’da yaptığımız hizmetler, kendi mücadelemizle olmadı. Partimizin gücüyle yapılan hizmetlerdir. Ufak bir sallantıda duruşumuzu bozarsak bugünlerimizi ararız” ifadelerini kullandı. Sarı’dan sonra konuşma yapan Ak Parti İl Başkanı Yunus Tever, “Biz Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşlarıyız. 2023 seçimleri ne Ak Parti seçimi ne de Recep Tayyip Erdoğan seçimidir. 2023 seçimi Türkiye seçimidir. 20 yıllık iktidarımızda çok güzel işler yapıldı ve yapılmaya devam ediyor. Dünya yatırımları durdururken, ülkemizde her 15 günde bir dev açılışlar yapıldı” diye konuştu.

 

20 AYDA YIKARLAR

Başkan Tever, “Güçlü Türkiye’yi Cumhurbaşkanımızın liderliğinde kurmak adına yol almaya devam ediyoruz. Karşımızda kurulan 6’lı masa bugüne kadar yapılanları kısa sürede nasıl yıkabiliriz, Türkiye’yi nasıl daha aşağıya çekebiliriz hesabını yapıyorlar. Yangın çıksa, sel olsa, deprem olsa iktidara bağlayan bir muhalefet var. Allah bizi bunların ellerine düşürmesin. Bu seçimde birlik ve beraberlik içinde olmazsak, birbirimize destek olmazsak 20 senede yaptıklarımızı 20 ayda yıkarlar. Bir hayat pahalılığı var. Ama bu sadece Türkiye’nin meselesi değil tüm dünya bununla mücadele ediyor. Fiyatlar sadece Türkiye’de yükselmiyor tüm dünyada yükseliyor” dedi.

 

HEDEF GÜÇLÜ TÜRKİYE

Asgari ücrete tarihte görülmemiş bir zam yapıldı” diyen Tever, “Aralık’ta bir kez daha yapılacak. Emeklilere iyileştirme yapıldı. 3600 ek göstergeyle ilgili düzenleme yapıldı. EYT ile alakalı çözüm yolları aranıyor. Biz de Cumhurbaşkanımıza bu yolda desteğimizi sürdüreceğiz ve Sakarya’da yüzde 70’in üzerine çıkmanın hesabını yapacağız. Karasu’da büyük işler güzel işler yapılıyor. Hep birlikte omuz omuza vererek bu süreci atlatacağız. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim etsin. Amacımız bu davanın bir noktaya gelmesi. Hedefimiz güçlü bir Türkiye kurmak” ifadelerini kullandı. Programda söz alan Ak Parti Kurucu İlçe Başkanı Tuna Eren, “Parti kurmak kolay değil. Biz kimin ne yaptığıyla ilgilenmiyoruz. Bizim tek tanıdığımız adam koca reis Recep Tayip Erdoğan’dır. Biz onun fedaileriyiz. Daima onun arkasında olacağız” dedi. Yapılan konuşmaların ardından bayramlaşma programı sonlandırıldı. (HABER: Bahar Kaya)