Gündem

Batman Türkiye Şampiyonu oldu

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü şampiyonluklarına bir yenisini daha ekledi. Türkiye Judo Federasyonu tarafından Ankara’da düzenlenen Veterenlar Türkiye Şampiyonası’nda, Kulüp Antrenörü Karasulu Pınar Batman, Türkiye Şampiyonu oldu

 

AVRUPA VE DÜNYA ŞAMPİYONLUĞU

Sakarya Büyükşehir Belediyesi sporcuları, arka arkaya elde ettikleri şampiyonluklarla adlarından söz ettirmeye devam ediyor. Son olarak Türkiye Judo Federasyonu tarafından Ankara’da düzenlenen Veterenlar Türkiye Şampiyonası’na katılan Karasulu Pınar Batman, 63 kg’da Veterenlar Türkiye Şampiyonu oldu. Düzenlenen şampiyonaya 81 ilden sporcu katıldı. Aynı zamanda Büyükşehir Belediyesi’nde Judo Antrenörü olarak görev yapan Batman, hedefinin Avrupa ve Dünya Şampiyonluğu olduğunu ifade etti.

 

ÖRNEK NİTELİĞİNDE

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Dairesi Başkanlığı, şampiyon sporcusunu kutlayarak, “Kurumumuzda Judo Antrenörü olarak görev yapan Pınar Batman, Ankara’da gerçekleştirilen şampiyonada, Veteranlar Türkiye Şampiyonu olmuştur. Sporcumuzun göstermiş olduğu bu üstün başarı aynı zamanda hem yetiştirdiği öğrencilere hem de gençlere güzel bir örnek niteliğindedir. Böylesine önemli başarılar şehrimizin spor alanındaki gelişimi için de önemli rol oynamaktadır. Birlikte çalışmaktan onur duyduğumuz değerli hocamızı, elde ettiği şampiyonluktan dolayı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz” dedi.