Spor

100 minik sporcu hünerlerini sergiledi

 

Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında spor etkinliklerinde cumartesi günü Karasu 1933 Futbol Okulu sporcuları sahaya indi. 100 minik sporcu kendi aralarında takım kurarak mini bir turnuva yaptı. Turnuva sonunda dereceye giren takımlara kupa verildi.

 

KUPA VERİLDİ

Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında cumartesi günü Karasu 1933 Futbol Okulu tarafından program organize edildi. Ersin Türker ve Zeki Nalçacıoğlu’nun koordinatörlüğünde çalışmalara başlayan 100 minik sporcu kendi aralarında takım kurarak turnuva yaptı. Yapılan mini turnuvanın ardından dereceye giren takımlara gün sonunda kupa verildi. 32 Evler Spor Kompleksi’nde yapılan turnuvaya ASKF Başkanı Yaşar Zımba ve yöneticileri, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Emniyet Müdürü Halil Akyol, Jandarma Komutanı Hasan Alataş, Karasu Spor Salonu Tesis Amiri Murat Işık, Karsaş Müdürü Salim Erol ve çok sayıda davetli katıldı.

100 ÖĞRENCİ

Yaz futbol okulunun bittiğini belirten” Karasu 1933 Kulüp Başkanı Yusuf Parlak, yeni kulüp olarak altyapıda yola devam edeceklerini belirtti. Parlak, “100 öğrencimiz değerli hocalarımız ile idmanlarına başladı. Bu haftada saha da mini bir gösteri maçı yaptık. Bu çalışmalarımız yaz-kış devam edecek. Kaliteli ve profesyonel yolda ilerleyecek sporcular yetiştireceğiz” diye konuştu. Tüm sporcuları tebrik eden ASKF Başkanı Yaşar Zımba, “Sporcularımız pandemi dönemine rağmen birçok müsabakaya katıldı ve ödül kazandı. Hepsini tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.