Siyaset

Yüzücü sahayı boş bırakmıyor

Yüzücü sahayı boş bırakmıyor

Ak Parti Kocaali Belediye Başkan Aday Adayı Turan Yüzücü, esnaf ve seçmen ziyaretlerine devam ediyor. Geçtiğimiz haftayı yoğun geçiren Turan Yüzücü, gördüğü ilgiden son derece memnun olduğunun söyledi.

İnsan ayırt etmiyoruz

Kocaali’de esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde bulunan Ak Parti Kocaali Belediye Başkan Adayı Turan Yüzücü, “Şu partili bu partili ayrımı yapmaksızın tüm vatandaşlarımıza ulaşmaya ve Cumhurbaşkanımızın ‘Gönül Belediyeciliği’ hedefi doğrultusunda kendimizi anlatmaya devam ediyoruz. Halkımızın umudu Ak Parti. Biz de bu ilgiyi çok net görüyoruz. Kocaali’mizde Ak Parti’mizin en yüksek oy oranı ile seçimi kazanması için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Uyum içindeyiz

Kocaali’de Ak Parti Teşkilatı ile de uyum içinde çalıştıklarını da dile getiren Turan Yüzücü, “Sahada vatandaşlarımızın Ak Parti’mize olan ilgisini net bir şekilde görüyoruz. Teşkilatımız da seçimlere oldukça hazır. 31 Mart Yerel Seçimlerinde Ak Parti’nin Kocaali’den bir kez daha zaferle ayrılması için elimizden geleni yapacağız. Bunun için aday adaylık sürecimizde de sonrasında da çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.