Gündem

Yılmaz sessiz ve derinden

Yılmaz sessiz ve derinden

Ak Parti Kocaali İlçe Teşkilatı’na belediye başkanı aday adaylığı müracaatını yapan eski İl Genel Meclisi Üyesi Ertan Yılmaz teşkilatçılığın hizmet dahil her anlamda önemli olduğunu söyledi.

Sade ve net

Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri için Ak Parti Kocaali İlçe Teşkilatı’na yapılan müracaatlardan biri de eski İl Genel Meclisi Üyesi Ertan Yılmaz’dan geldi. Ak Parti’nin Kocaali’de kurucu üyelerinden olduğunu ve teşkilatçılığı her şeyden üstün tutuğunu belirten Ertan Yılmaz, Kocaali’ye hayırlı hizmetlere vesile olmak için yola çıktığını belirti. İlçenin gelişmesi için mikroekonominin canlandırılması gerektiğine vurgu yapan Yılmaz, “Her eve, mümkünse her vatandaşımıza gelir getirici bir proje kazandırmak istiyoruz. Ekonomisi canlı olmayan bir ilçeyi ayağa kaldırabilmek, ileriye taşıyabilmek oldukça zor” dedi. Yılmaz resmi müracaat için Ak Parti İlçe Teşkilatına yalnız geldi.

Ekonomi önemli

Ak Parti Kocaali İlçe Teşkilatı’na aday adaylığı başvurusu için yalnız gelerek dikkatleri üzerine çeken ve yönetim kurulu üyeleri ile bolca istişarede bulunan Ertan Yılmaz, dilekçe teslim töreninde aday adaylığı müracaatına ilişkin konuştu. Topyekün kalkınma için aile ekonomisinin önemine vurgu yapan Yılmaz bunu yapmak için sisteminin hazır olduğunu söyledi. Yılmaz “Elbette ilçemiz için birçok projem, hayalim var. Bu nedenle bu hayırlı yola girdik. Ama bunların içinde en önemlisi ekonomi ve aile ekonomisi. Tüm alt ve üst yapı yatırımları gibi ekonomi yatırımını da aynı önemde yapmak lazım. Hali hazırda bunu yapmak için kurulmuş bir derneğimiz bile var. Hazırlığımızı yaptık. İlçede kurucu üye olarak teşkilatçılığı bilen, teşkilatın içinden gelen, meclis üyeliği de yapan bir kardeşiniz olarak bu yolda kendime ve teşkilatımızın tüm mensuplarına sonsuz güveniyorum. Rabbim hepimiz için, ilçemiz için hayırlısını nasip etsin” şeklinde konuştu.