KarasuMagazin

Yer yerinden oynadı

 

Karasu Cesur Kadınlar Gurubu’nun organize ettiği Kadınlar Matinesi’nde Karadeniz’in sevilen sesi Hülya Polat ve DJ Tuğba, program öncesi Karasu basınıyla bir araya geldi. Geceye akın eden Karasulu bayanlar Polat’ın şarkıyla eğlenceli bir gece geçirdi. Geceden elde edilen gelirlerin ise ihtiyaç sahipleri için harcanacağı belirtildi.

 

KADIN HER ŞEYDİR

Karadeniz’in sevilen sesi Hülya Polat ve DJ Tuğba Kadınlar Matinesi programı için Karasu’ya geldi. Karasu Cesur Kadınlar Gurubu’nun organize ettiği programda yer yerinden oynadı. Program öncesi Karasu basınıyla bir araya gelen Hülya Polat, Karasu’yu çok sevdiğini belirtti. Polat, “İlçenin kadınlarına güzel bir gece yaşatacağız. Bu organizasyon yine bayanların öncülüğünde yapıldı. Kadın ne isterse neye inanırsa onu yapar. Böylesine güzel ve hayır işinde yer almak benim içinde çok anlamlı” ifadelerini kullandı. Polat, Karasulu hayranlarıyla da yakından ilgilendi.

 

CESUR BİR KADINIM

Kendisinin de cesur kadınlar kategorisinde yer aldığını belirten DJ Tuğba ise, bu işe ev hanımıyken başladığını belirtti. “Kadınları coşturmayı seviyorum” diyen DJ Tuğba, “Bu organizasyonda yer almaktan onurlu ve mutlu olduğunu belirtti. Organizasyon ekibinden Züleyha Bulut, “İlk etapta bu organizasyon benim için bir hayaldi. Nasıl yapabilirim diye düşünürken yolum Dilek Sarı ile kesişti. Yaptığımız istişareler sonucu hazırlıklarımıza başladık. Hayalimizi gerçekleştirme imkanı bulduk” dedi.

 

GELİR İHTİYAÇ SAHİPLERİNE

Bulut, “Matineden toplanan gelirle hayırsever ve aynı zamanda sponsor olan arkadaşlarımızın katkısıyla ihtiyaç sahiplerine yardımda bulunacağız” dedi. Bu işe yeni başladıklarını da belirten Bulut, “Kafamızda bir sürü güzel projeler var. Bunları da zamanla yapmayı planlıyoruz” dedi. Organizasyon sponsorlarından Karasu Kurudere Mahallesi Muhtarı Hasan Emanet ise, organizasyonun ilçeye hayırlı olmasını temenni ederek, bu oluşumda yer almaktan gurur duyduğunu belirtti.

 

GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER

Cumartesi akşamı Rönesans Toplantı ve Düğün Salonu’nda gerçekleşen organizasyona Karasulu kadınlar akın etti. Gece DJ Tuğba’nın şarkılarıyla başladı. Hemen akabinde ise sahneye çıkan Karadeniz’in güçlü ve sevilen sesi Hülya Polat, adete Karasu’yu salladı. Birbirinden güzel ve hareketli şarkılarla kadınların gecesini şenlendiren Polat, yakınlığı ve sıcakkanlılığı ile de gönüllerde taht kurdu. Polat gecenin sonunda kendisini Karasu’ya davet eden ekibe teşekkür etti. Karasulu kadınlar ise gece boyunca gönüllerince eğlendi. Bahar Kaya